Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tapasztaltál már olyat, mikor...

Tapasztaltál már olyat, mikor egy általad szeretett személy elhunyt, és te szinte ugyan azt élted át, ugyan abban az időben, ugyan azon a napon, amit ugyan akkor ő?

Figyelt kérdés

Bocsánatot kérek előre, hogy nem tudom jobban megfogalmazni a kérdésemet, de egyszerűen ettől jobban nem tudtam.


2 évvel ezelőtt egy számomra fontos ember halt meg. Június 30.-án (kedden) műtét közben vesztette életét.


Adódott egy olyan helyzet, hogy 1 hét múlva engem is műteni fognak, november 30.-án (kedden). Mit ne mondjak van bennem félelem, főleg abban a tudatban, hogy számára is ez volt az utolsó nap, s ugyan ilyen körülmények között távozott. Eléggé félek, szó sem róla, félek, hogy én is úgy fogom végezni.


Volt már másnak hasonló tapasztalata ilyen téren?



2021. nov. 23. 22:00
 1/3 anonim válasza:
100%

Semmi baj, a kérdés érthető. Én nem emlékszem a saját életemből hirtelen ilyen, másokról viszont halottam hasonlót, olvastam is évekkel ezelőtt ilyesmiket. Ez egy érdekes kérdés a tudomány és a vallás közös, szürke határvidékéről, és nem könnyű válaszolni rá. Van egy régi könyv, amelyben sok misztikus történet van, egy pap írta: Nagy Antal: Hitelemzés példákban, 1880-as évek. Antikváriumokban kapható, ajánlom, ha érdekel.


Azért annyira nem félnék, mert június nem november...

2021. nov. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ!

Igen ez az egyedüli egy dolog, ami valami miatt nem ad olyan nagy aggodalomra okot. Azonban azt megjegyezném, hogy az Ő műtétjére is novemberben került volna sor, viszont a covid miatt halasztották számára a műtétet.

Ezt azért még jobbnak éreztem megjegyezni.

A könyvet pedig minden bizonnyal befogom szerezni, mert eléggé hiszek ilyen dolgokban.

Minden esetre kíváncsi vagyok mások véleményére és tapasztalatára is.

2021. nov. 24. 08:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell izgulnod. Főleg ha nem ugyanaz miatt műtenek. Neked más a tested, más az immunrendszered.

Gondolj arra, hogy ez az eset 1 volt az tízezerből. Hogy mégegysze bekövetkezzen, még tízezer embert kell műteni előtted:)

Nyugi, semmi baj nem lesz!

2021. nov. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!