Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebből lehet valami probléma?

Ebből lehet valami probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlt héten rendeltem valamit az emag-on,ma érkezett volna meg de nekem suli van ezért megkértem édesanyám hogy vegye át,amikor hazaértem akkor tudatta velem hogy ő nem vette át mert hogy miért is kellett volna átvegye,mert ez az én csomagom,ezután elkezdtem gondolkodni hogy nem lehet ebből valami probléma? Szerintetek csak túl reagálom vagy tényleg lehet belőle bármilyen probléma?


2021. dec. 2. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtagadta az átvételt, akkor megy vissza a csomag a feladónak. Ha online előre fizettél akkor visszakapod a pénzed, ha pedig utánvétes volt, akkor nem történik semmi. Törlik a rendelést, és újra leadhatod. Csak ne játsszátok ezt el sokszor, mert ki fognak tiltani/megtagadni a rendelést.

[link]

2021. dec. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm a választ
2021. dec. 2. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Fel kell hívni a megadott számot (még aznap), és kiviszik még egyszer. Nem tudom, melyik csomagküldő volt, némelyiknél a futár saját telefonszámát is megadják.

Volt egy tirpák származású barátnőm, az ő szülei is így álltak a lányukhoz, nem mint egy normális szülő. Arrafelé valamiért ez a szokás.

2021. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%
Szép kis család lehettek. A kommunkáció a fő erősségetek.
2021. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!