Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha ki tettem egy film jelentet...

Ha ki tettem egy film jelentet Instagram történetbe ahol egy iskolába lövöldöznek azét az iskol fel jelenthet ?

Figyelt kérdés

Ha igen milyen váddal ?


A videón nem én vagyok, egy film jelent van!!!


2021. dec. 21. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Feljelenteni nem, mire fel? De azért szólhatnak, hogy nem kellene, mivel te az iskola tanulójaként annak hírnevét rontod, mikor iskolával kapcsolatos erőszakos tartalmat teszel közzé.

Meg úgy eleve, ki olyan hülye hogy ilyen tartalmat tesz közzé? Aztán majd magyarázkodhatsz, amikor rád fogják, hogy valami mögöttes jelentése van a videónak, vagy lehet valamire készülsz. Csóri Ábelt is meghurcolták a kétértelmű versei miatt.

2021. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a kérdés, de ezzel a helyesírással jobban lejáratod megad és az iskolát, mint bármi mással.
2021. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De akkor ebből nem lehet probléma nem ??
2021. dec. 21. 16:23
 4/4 anonim válasza:
100%
Elvisz a TEK.
2021. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!