Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telefonos zaklatás? Többi lent

Telefonos zaklatás? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hónapok óta zaklatja valaki 1 ismerősömet telefonon. Ismeretlen számról/számokról. Azt állítják én hívom. Hónapok óta fenyeget is feljelentéssel emiatt. Most, karácsonyra állítólag meg is szeretné lépni. A kérdésem az lenne, hogy mire számithatok a zaklató terén? Mivel én betudom bizonyítani, hogy nem én vagyok az, lehetséges, hogy a rendőrök megtalálják a valódi tettest és felelősségre vonják?

2021. dec. 23. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden SIM kártya be van regisztrálva valaki nevére, a kártya összekapcsolható a hívásokkal. Sőt az is egyértelmű lépés és gesztus lenne a részedről, ha felveszed ezzel az ismerőssel a kapcsolatot és együtt tesztek feljelentést. Ő a zaklatás miatt, te pedig amiért belekevert téged.
2021. dec. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ki állítja?
2021. dec. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!