Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha a gyermeketek...

Mit tennétek ha a gyermeketek megcsalná a párjukat? Esetleg még ha otthon lakik haza vinne valaki mást mikor kapcsolatban él?

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 15:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%
Ő dolga.
2021. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Komolyan elgondolkoznék, hogy mit rontottam el...
2021. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
40%
Mi a frász közöm van hozzá? Nehogy már én irányítsam a szerelmi életét.
2021. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%
Semmit. Az ő dolga. A magánélete rá tartozik, meg arra, akivel éli
2021. febr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%

Ő dolga. Max elmondhatod neki a te álláspontodat; hogy ez nagyon nem volt szép dolog tőle; fordított esetben ő se örülne.

De ennyi, nem avatkoznék bele; tehát nem hívnám fel a gyerekem párját, és nem ítélném szobafogságra büntiből a gyerekemet miatta, meg semmi ilyesmi. Tehát ez az ő dolga; tehát ezért szerintem nem érdemel szankciót; ha meg igen, azt majd az élet, a karma visszaadja; de ez nem a te dolgod; szerintme nem kellene belegabalyodnod. Mondd el neki, hogy ezzel te nem értesz egyet, hogy elvileg jár valakivel, és közben meg az illető háta mögött ilyesmiket csinál. De ennyi. Neked ebbe tehát több beleszólásod nincs.

2021. febr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

Valószínű beszélnék vele,hogy megcsalni pont nem kéne hanem ha nem jó akkor hagyja ott.

De többet nem tennék,mert nem az én szerelmi életem.

2021. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%

Ha ismerném az előzőjét, mert mondjuk jóban voltam vele, akkor rákérdeznék nála, hogy még együtt vannak e, illetve az új szerzeménytől is megkérdezném, hogy tisztában van e a helyzetével? Szóval simán beborítanám a gyerekemet akár!


Nem sunyiskodásra nevelem, agyon is vágnám érte!

2021. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
50%
Elbeszélgetnék vele,és közölném a barátnőjével hogy mit tett.
2021. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%
Párom családjában van ilyen. 2 fiú tesó, albiban laktak a barátnőikkel, haza meg hordták az exeiket, akikkel még összejártak... a szülők meg falaztak is nekik. Úgy lett vége a dolognak, hogy az egyik srác az egyik ilyen feljárós barátnőjét felcsinálta (akkor talán pont nem volt neki állandó barátnője) aztán hirtelen család lettek, 2 év alatt esküvő, 2 gyerek. :D persze most ők a család szemefényei, mert lett unoka :D Nagyon durva :) A feljárós barátnőből lett feleség meg nem tud semmit a kedves párja előéletéről. Sajnálom is, mert ha megint megbolondul a srác akkor egyedül marad a gyerekekkel.
2021. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
53%
A partnerét elküldeném. Ha már qurválkodik, legalább ne az én házamban tegye. A jelenlegi párjának pedig szólnék róla természetesen.
2021. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!