Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hamisítványt rendeltem,mit...

Hamisítványt rendeltem,mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rendeltem egy oldalról a lányomnak egy cipőt,de mivel nem annyira vagyok jártas benne ezért nem tudtam egyből leszűrni hogy hamisítványokat árulnak,ezért megrendeltem, és azután elkezdtem utána járni,és csak akkor vettem észre hogy hamisítványt rendeltem, és így már nem szeretném a lányomnak adni mert ő ért ezekhez és egyből rájön hogy hamisítvány.

Szerintetek mit csináljak?

Vagy csak simán ne vegyem át?

Szülinapjára szerettem volna neki,úgyhogy még nem tudja.


2022. jan. 3. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Külföldről?


Nehez lesz visszaszerezni a penzt..

2022. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még nincs kifizetve
2022. jan. 3. 23:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor mi a kérdés? :D
2022. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Külföldről hogy tudsz úgy rendelni, hogy nem fizetsz előre?
2022. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hamis terméket ne fizess ki!
2022. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem külföldről rendeltem
2022. jan. 4. 00:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán mondok ilyet, de ne vedd át és kész. Átvertek, nem tartozol semmivel a kereskedőnek.
2022. jan. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írj nekik, mondd le.
2022. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, melyik webáruház? Csak a napokban volt itt pár kérdés mindenféle "nagy márkanév" domain-nevű webáruházakról, amikről két kattintással kiderül, hogy hamisítványt árulnak, vagy egyáltalán nem szállítanak...


Elviekben mindenkire vonatkozik a 14napos elállási lehetőség, de az adott esetben én is azt mondanám, hogy egyszerűen ne vedd át. Ha tényleg hamisítványt árul, úgyse fog fenyegetni/perelni, mert ő húzná a rövidebbet.


Szerintem akkor sem legális a dolog, ha valahol a kisbetűsben ott volt leírva, hogy "replikákat" árul. Ugyanis az kőkemény védjegybitorlás - ergo illegális.

2022. jan. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!