Ciki 18 évesen?

Figyelt kérdés

Mennyire érezzem cikinek, hogy 18 éves lány létemre, még nem volt barátom. Még nem csókólóztam és mi egymás. Pedig tényleg ezt még én is úgy látom, hogy nagyon szép vagyok.

Általános suliba is az osztályomba már mindenkinek pasija volt.


2022. jan. 5. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Miert lenne ciki? Szep lanyoknak kicsit nehezebb ismerkedni, mert nem mernek veled kezdemenyezni ... felnek az elutasitastol vagy kevesnek erzik magukat hozzad. De majd lefog vadaszni egy kozepkoru penzes pasas es egesz jo eleted lesz. A szep lanyoknak ez a sorsa :)
2022. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem ciki, az ciki h általánosban már mindenkinek pasija volt meg összevissza összefeküdnek az emberek

akkor lehetne barátod amikor akarod, ugyan ez igazi a csókra szexre vagy bármi ilyen dologra ezzel kapcsolatban

oka van annak h még nem volt semmi, eldöntöd mikor akarod ezt meglépni a te dolgod, nem vagy vele elkésve

ciki az lenne ha 18évesen magad se tudnád hány pasi ment ár rajtad mikor és hogyan és persze gumi nélkül stb stb Üdvözlöm ezuton az ozdi lányok nagyját :D

2022. jan. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
Semmi baj, majd kinő az eszed is,5éven belül.
2022. jan. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Nem tudom aktuális-e még, de azért válaszolok.


Szerintem nem ciki, sőt! Inkább tiszteletre méltó, hogy nem siettetted a dolgokat.

Nyugi... Nálunk is az ment általános iskolában, hogy mindenkienk volt pasija/csaja, kivéve pár embert (én is), csak belőlük lett ezt követően az a a tipikus plázacica, meg a beképzelt srácok, akik hetente váltogatták a párjukat, mert csak KHMM-re kellettek...


Ahogy kivettem az írásodból, kinézetre nincs bajod önbizalom terén, ami ritka manapság.

Gondolom ezt abból is következtetted ki, hogy egy páran vallottak neked, csak ők nem a te eseteid voltak, ezért visszautasítottad őket. De javíts ki, ha tévedek.


Szerintem ne eröltess olyat, ami 100%, hogy nem fog működni, tehát tényleg olyannal próbálkozz szerelem terén, akihez tényleg vonzódsz, mind külsőre, mind belsőre, habár azt mondják, ha elfogadtad a belsejét akkor a külseje nem fontos tényező.


+ az írásodból nekem az jön le, hogy tényleg szeretetre és törődésre vágysz, ami miatt annyira nem akartad elkapkodni.


Valamint nekem nagyon aranyosnak, cukinak tűnik egy lánynál, (nem tudom miért) ha úgy jövök össze vele, hogy még nem volt senkije, vagy ha volt is, nem csókolóztak, vagy semmi más egyéb és én csókolhatom meg előszőr...


Jó, mondjuk mondom ezt 0 kapcsolattal a hátam mögött, úgy, hogy még nem is csókoloztam na mindegy is😂


És, hogy ne csak nyomjam a felesleges dumát, NEM! NEM ciki!


(gondolom a privátokat azért kaptad 1000-el 😂)


Remélem megtalálod az igazit, aki nem használ ki és boldog leszel vele!


Sok sikert!


16/F

2022. jan. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!