Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Amerikai filmekben jelent...

Az Amerikai filmekben jelent az valamit,mikor elindul a mentőautó és ráütnek kettőt?Csak én vettem észre?Van jelentősége,vagy náluk megszokás?

Figyelt kérdés
Amúgy is így lehet náluk? :)Csak kíváncsiság :)

2022. jan. 6. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Zárva az ajtó indulhat.
2022. jan. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem akkor ütnek rá kettőt amikor elindul, hanem előtte, hogy indulhat. A katonaságnál amikor platón szállítottak minket mi is így jeleztünk a sofőrnek , hogy indulhat, vagy álljon meg.
2022. jan. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Ahogy az első kettő írja!!
2022. jan. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam,hogy ez lehet.Valószínű,itthon is így lehet akkor!😊
2022. jan. 6. 09:06
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk itthon nem így van. Simán előre szól a gkv-nek a mentőegység vezetője, hogy elindulhat. Már ha éppen nem kell a gépkocsivezetőnek a betegtérben segédkeznie és nem beszélik meg az elindulást az előtt, hogy a bal egybe szállna. Szóval mindig egyértelmű szóban elhangzott jelzést kap az indulásra a gépész.
2022. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!