Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak megakarnak verni?

Mit csináljak megakarnak verni?

Figyelt kérdés
Kisebb koromban nagyon rosszba voltam egy sráccal azota már több mint 1-2év el telt,de most ujra szoktam látni és állandoan bandába van.Eddig szerencsére sose voltam hozzá közel de mindig messziről bemutogatott meg beszologatott.(cigányokkal meg ilyenekkel van)mit tudnék csinálni sajna megbeszélni vele alig ha tudnám
2010. szept. 8. 19:12
 1/5 A kérdező kommentje:
a kondim elég jo de még soha nem verekedtem főleg nem sok ember ellen.
2010. szept. 8. 19:16
 2/5 anonim ***** válasza:
próbáld kerülni a konfliktust bármi áron, vagy szerezz sok barátot
2010. szept. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szedj össze pár kung-fu havert. Meg egy gázsprét, sokkolót, és egy viperát.(kedved szerint választva)
2010. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vegyél 2db ESP viperát (a kommandósok azt használják, és én is). Én a farmerzsebemben hordom (így a rendőrök nem látják, és nem szólnak...)

2* voltam "olyan" helyzetben...

1. csajjal voltam és 2 cigány jött késsel, és a cuccainkat akarták... Kicsaptam, mondom "Ez van, kipróbálod?" Elmentek, így nem kellett használni.

2. Haverom hívott, hogy el akar adni 30kg vörösrezet... Bementünk egy "udvarba", kiderült hogy cigányputri, és 5 kopasz kigyúrt tetovált cigánnyal kellett üzletelnie... A cigány le akarta csapni a haveromat, erre én felhúztam a pólómat, és a vipera madzagot az ujjammal megfeszítettem... Egyből minden jól alakult :)

ESP vipera a leghatásosabb önvédelmi fegyber, megbízható, nem hajlik el, és le lehet állítani a támadókat, nem ilyen gázspré szerű xar... Mondjuk az ütésnél kell vele vigyázni, kis erővel is könnyedén csontot tör...

2010. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igaza van az előző hozzászólónak próbáld elkerülni.

De ha már nem tudod akkor sem viperával menj mert lehet hogy te nyersz de rosszabbul jársz!Tudom hogy feketékről van szó de akkor is kézzel verekedj!

2013. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!