Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megfognak verni?! (A kérdés...

Megfognak verni?! (A kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés
Az iskolám olyan mint a filmekben. Egy nagy kalap sz*r . Az eggyik osztálytársamat rendszeresen verik a suliban és otthon is. Ma meg egy gyerek a két lába közé vette a fejét és "megszopatta" . Szóltam az osztályfőnökömnek hogy ezt csinálták (nem először szopattak , csak más gyereket.) . Tudni kell arról a társaságról hogy eléggé veszélyesek. Félek ha megtudják én voltam aki "beköpe" őket megfognak verni. Nem félnek sem az apámtól sem a rendőrségtől. És nem érdekli őket hogy lány vagyok. Mit csináljak?
2011. máj. 26. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1.Bujkálj

2.verd meg te őket ha elkezdik a verekdést[tom h te lány vagy ők meg pasik de nem baj hátha legyűröd őket]

3.szólj a tanárnak h b*sztatnak

4.hátha vannak neked barinőid akik mindig melletted állnak kérj tőlük helpet [am sztem beztos h vannnak] =]

2011. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szólj az ofődnek h nem mondja meg h te köpted be őket. és viselkedj természetesen senki nem fog rájönni h te voltál,ha nem adod jelét ;)
2011. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
van 1 lány a baráti körömből aki sportol (kempozik) de ő jobban fél mint én. A tanárnőnek szóltam hogy megfognak verni. De csak nem várhatom el hogy haza kisérjen. Én biztos nemtudok olyan embereket megverni akinek akkora a karja mint az én combom.
2011. máj. 26. 13:23
 4/13 A kérdező kommentje:
Már ők is rájöttek hogy én köptem be őket mert mikor "szoptatták" egyedül én voltam ott meg a barátnőim de én vagyok a ''legmerészebb''
2011. máj. 26. 13:25
 5/13 A kérdező kommentje:
engem nem szoptatni fognak hanem verni. És csak hogy tudd olyan retkest faszt életemben nem fogok bevenni a szánba :D
2011. máj. 26. 13:33
 6/13 anonim ***** válasza:

Csinálj úgy, mintha velük lennél, látszólag kezd el haverkodni velük.

Közben mindenképpen kezdj el valami küzdősportot, az csak az előnyödre válhat.

2011. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pedig itt csak a rendőrség tehet valamit. A szüleiddel menjetek el és tegyetek feljelentést.
2011. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Szüleidnek kéne szólni, én azonnal kivennélek ebből a suliból.
2011. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyedül ez az egy általános iskola van. 2 volt de bezárt a másik. És eléggé szegényesen élünk szóval vonatra/buszra se lenne pénzem minden hónapra.
2011. máj. 26. 13:52
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
itt tart a cigányintegráció, tisztelt miniszterelnökünk, az ilyeneket miért nem mutatják a tv-ben?
2011. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!