Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gimnázium után gyerek nevelés?

Gimnázium után gyerek nevelés?

Figyelt kérdés
Sziasztok ezt nem is tudom hogy írjam le nektek érthetően és hogy ne is kössetek belém😅 gimnáziumba járok ami nem ad szakmát de direkt én választottam mert elképzelésem se volt hgy mi szeretnék lenni. Tudom hogy vannak ilyen okj programok is és jobban az a kérdésem hogy ha befejezem a gimnáziumot és ha én utána gyereket szeretnék megérné? Párom már dolgozik meg egyébként is az anyagi háttér meglenne hozzá. Ha teherbe is esnék terhesség alatt ugyanúgy végezhetnék okj-s programokat persze szaktól függően. Szóval kinek mi a véleménye??

2022. jan. 23. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elvégzed az OKJ-s tanfolyamot, utána jöhet a gyerek.:D

Szerintem így lenne a legoptimálisabb.

2022. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért kalkuláld be, hogy azért már több évesek az OKJ-k, a terhesség viszont még mindig 9 hónap.
2022. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!