Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez így normális? Vagy a nagy...

Ez így normális? Vagy a nagy féltékenységbe én teszek rá mégjobban az egészre..

Figyelt kérdés
Tavaly volt egy szoke kek szemű lany, akire full féltékeny voltam, a kinézetére mert akkoriba szerintem tökéletes volt, hibátlan gyönyörű, eltelt 8 hónap, most újra megnéztem a lányt, éshát nem csunya lány, de a gyonyorutol messze áll, a kiskori képein se volt annyira gyönyörű mint amennyire szépnek láttam akkor. Most van egy zöld szemű, barna haju lány, most meg vele vagyok ugyanigy, gyonyorunek láttom, hibátlanak, és szebbnek láttom még selena gomeztől is xd holott mások szerint,egyaltalan nem olyan szép, mint ahogy én állítom. (Képeket nem küldök) (és lány vagyok én is) Oke tudom h ez önbizalomhiány miatt van. De szerintetek van közé ennek ahhoz hogy azert lattom a lanyt annyira szépnek, mert beképzelem?
2022. jan. 25. 23:56
 1/1 Kései Sirató ***** válasza:

Nem, inkább azért van, mert a szépség szubjektív. Mindenki mást tart szépnek.

Ha kiírnd itt azt a kérdést, hogy ki a legszebb színésznő, akkor 40 válaszoló 40 féle választ adna, de minimum 30 féle lenne a válasz és biztos, hogy nem mindenki ugyanazt írná.

2022. febr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!