Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Skippeltem a sulit mit mondjak...

Skippeltem a sulit mit mondjak a szüleimnek? Jajj kellemetlen itt segitseget kerni de mindegy mindegy! Leirom a storyt :DD

Figyelt kérdés

Tehat Szüleim ugy tudjak tegnap voltam suliban. Apam egy kedves lelek ezert bevitt az elso orara. De en nem mondtam neki hogy nincs elso ora. Szoval bevitt elso orara. Miutan o elhajtott a kocsival vartam 10percet es megindultam a baratnomhoz… A 2. óra zenekari gyak. Es arra se mentem be mert baratnomnel voltam… De szuleim ugy tudjak hogy bent voltam. Aztan ma apam írja hogy: ,, Szia latom zenekari gyakorlatotok van ma is szoval tisztazd a tegnapi hianyzasod a tanarral mert jelezte hogy nem voltal bent” (random be szoktak irni amugy hianyzonak a kreta rendszerbe) utana irja ujra apam ,, Tegnap voltal zenkarin mert a portas is jelezte hogy nem voltal , utana meg a tanar is!!! Szoval mi az igazsag?!” Az igazsagot nem mondhatom el mert olyan bökkenő van benne hogy én lgbtq tag vagyok es baratnomhoz mentem es emiatt skippeltem az orat es a csaladom meg homofob es igen tehat ez a baj. Apamnak annyit valaszoltam egyebkent a kerdesere hogy: ,,Hat igazabol

itt voltam a masik epuletbe osztalytarsammal es annyira almos

voltam es fajt a fejem hogy egyszeruen mar nem birtam es muszaj volt aludnom.” Es mondta hogy ez nagyon kamunak hangzik es otthon folyt.köv. Szerintetek mit mondjak?



2022. febr. 22. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Ne hazudj. Minél több kamuzást építesz be egy hazugságba, annál rosszabb helyzetbe hozod magad. A "barátnővel voltam"-ból még nem következik egyenesen, hogy kis búza lennél.
2022. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Napi kamusztori meg is volt, haladjunk tovabb. Meg ha az LGBTQ temat nem szotted volna bele, talan hihetobb lenne, de tultoltad.


Amugy meg, ha megis igaz (1%, de legyen): milyen tanacsot varsz? Mar lebuktal h. logtal orarol, mit akarsz tovabb kamuzni?

2022. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha most rajtakapnak, hogy sorra hazudozol a tegnapi napon történtekről, talán örökre elveszted a szüleid bizalmát, vagy csak nagyon sok bizonytás árán tudod visszanyerni.

Nincs mása az igazmondásnak és ígérd meg, hogy többé ilyen nem fordul elő.

2022. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond az igazságot. Minnél tovább kamuzol annál rosszabb.
2022. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!