Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon is lehet...

Magyarországon is lehet boldogan élni?

Figyelt kérdés
Sokszor elszomorodom mikor azt mondják,hogy ez egy nagyon szar ország aztán elmennek külföldre azt mondják soha többet nem jönnek haza vagy csak kimennek dolgozni mert azt mondják ,hogy ott minden jobb sokkal olcsóbb minden több pénzt lehet keresni,meg ott lehet boldognak lenni mert ugye a pénz is jobb ,jobbak az emberek,stb.

2022. febr. 23. 02:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Lehet.
2022. febr. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
A boldogság nem az anyagiaktól függ. Sőt! Pont sokszor a szegényebb országok lakói boldogabbak, mert nem azon görcsölnek, hogy mi lehetne, meg mijük nincs, hanem örülnek annak, ami van. Ezt a fajta szemléletet mindenkinek ajánlani tudom.
2022. febr. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
57%
Boldogok a lelkiekben szegények, hisz...
2022. febr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
lófa szt, én kimentem, úgy menekültem haza, mint a huzat.
2022. febr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
Nem az országgal van a baj, hanem a benne élőkkel. 99% egy hazug f@sz, parasztvakításon és külsőségeken alapuló életet él. Szeretni nem tudnak, senkivel sem őszinték, színlelnek, hazudnak, szar kapcsolatokba ragadnak, mert gyávák a saját lábukra állni, váltani. Mamahotelesekből, incelekből, meg mindenféle nyomorékokból van egyre több.
2022. febr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5/


Szerintem nem kéne általánosítani és ítélkezni,mert amit írsz kicsit gyűlölködő. Honnan tudod pl ki miért él még otthon,meg mai világban ha pl csak férfiakat nézzük meg a női igényeket párt találni vagy akár csak szexet is nehéz találni. Nem lehet mindenki nagymenő. Amúgy míg más szemében meglátod a szálkát a magadéban nézd meg a gerendát is mert pl te gyűlölködő vagy ennyi erővel a 99%

Szóval én nem ítélkezek szerintem ez a világ egyre több lelki sérülést okoz az embereknek és így nehéz topon lenni. Írtad a felületességet sajnos igaz de valószínű külföldön is meg van mivel minden kintről jön be csak itt kevesebb ember nagyobb koncentráltság. És tudom ki mihez köti a boldogságot van aki kicsivel is elvan de akinek a mai világ felvitte az igényeit számítógép,telefon,autó,utazgatás ,stb .. azok elméletileg a sok pénztől boldogok mert másképp nem tudják kielégíteni a még újabb és minél hamarabb fogyasztói társadalmi dolgokat. Én is vettem már sok tárgyat de egyre többet nem vagyok boldog tőlük.

2022. febr. 23. 08:26
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Boldogsag egyaltalan nem hely- vagy kornyezet fuggo. Boldogsagot magadban kell megtalalnod es nem a penztarcadban.


Boldogsag az apro oromok osszesege. Probalj meg minden nap minnel tobb apro oromot begyujteni es nem a rossz dolgokkal foglalkozzal.

2022. febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet boldogan élni Magyarországon. A boldogságnak, ahogyan az előzőek kifejtették, nem a pénzből kell jönnie.


Sokan azért nem kedvelik hazájukat, mert a magyar népbe (meg mondjuk az összes kárpát-medenci népbe) bele van kódolva az örök pesszimizmus. Hála Istennek, én nem az a fajta vagyok, és ezért szeretem is a hazámat. Lehet hogy a kormány szétlopja, de akkor is egy nagyon szép ország a mienk.


Nagyon sok pl az amerikai, angol, francia, akik egyszerűen imádják hazánkat. Nem is beszélve arról a közel 150 ezer németről, akiknek száma folyamatosan nő, ugyanis folyamatosan áramlanak be Németországból és Ausztriából. Én egy kis faluban élek Somogyban, de itt is min. 2 család német.


So a kérdésre válaszolva, igen lehet

2022. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak lehet, mert nem biztos.
2022. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem igazán egyre szarabb ez az ország.
2022. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!