Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi az a pénz most [Magyaro...

Mennyi az a pénz most [Magyarországon 2022.] amiből meg tudsz jól, kikiegyensúlyozottan, boldogan élni, nem elrugaszkodva a valóságtól és nem kapzsi - pénzéhes emberként?

Figyelt kérdés

Azt is írd meg hány személyre vetítve és vagy pároddal összeállva, mert azért a hány személyre oszlik ell adott esetben a pénz az nem mindegy.


Olyan írjon aki meg is keresi azt a pénzt ne feltételezhetően ennyi meg annyi lenne neki az - az összeg, ha nem tényleg megéli, hogy ez elég neki.


Családi és egyéb támogatások nem számítanak bele ebbe az összegbe esetlegesen most.



2022. jan. 19. 22:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Nettó 350 ezret keresek, párommal élek albérletben. Ebből a pénzből (fejenként) szépen meg lehet élni, de a lakás önerő nagyon lassan gyarapodik. Max. 2 millió évente, az meg nem túl sok (fejenként).
2022. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

Én egyedül élek egy saját tehermentes lakásban. Nettó 400 ezret keresek, elvagyok belőle, mindenem megvan. Boldog ugyan nem vagyok, de az milliókkal se lenne meg.

De más hiába keres 400-at, ha abból 150et költ törlesztőre és két gyereket tart el belőle.

2022. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
*Természetes, hogy "Nettó" összegről van szó.
2022. jan. 19. 22:55
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Egyedül élek, szerencsére (igen, sajnos a mai világban már ennek is örülnöm kell) van egy tehermentes garzonom viszonylag alacsony rezsivel, így havi 200 ezerből "vígan" meg tudok élni. Ennél többet keresek, de a többi megy a megtakarításokhoz, hogy ne garzonban kelljen életem végéig laknom.
2022. jan. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Párommal élek, jelenleg főleg az én fizetésemből élünk, ő még tanul. Én havi nettó 500at keresek, az ő bevétele változó, de 100-120 között mozog. Van egy saját vállalkozása, eléggé indulófélben, szóval egyelőre többet vitt mint hozott, de bízunk benne.

Idén év végén tervezünk házat venni, ehhez hitelt is felveszünk.


A mostani bevétel háromszorosával már elégedett lennék.

Gyerek nincs, kutya három.

Saját autó ~5millió.

Boldogok vagyunk, de boldogabbak leszünk ha végre sikerül megvenni a házat.

2022. jan. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
Ketten a feleségemmel nettó 500 ezret keresünk, de hitel és évi egy nyaralás mellett ez szűkös, pont kijövünk. 700 ezer kellene ahhoz, hogy kevésbé kelljen odafigyelnünk a költéseinkre. Amikor lesz gyerek, nyilván még sokkal nehezebb lesz.
2022. jan. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
Mivel gondolnom kell a nyugdíjas éveimre, magánegészségügyre, önképzésre, minőségi hobbikra és ház is kellene, minimum nettó 1 millió ft kellene havonta.
2022. jan. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Ketten a párommal nettó 550ezret keresünk, saját lakásunk van, kényelmesen élünk, kb. a fizetés felét félre tudtuk rakni eddig is úgy, hogy semmilyen téren nem nélkülöztünk. Most vettünk fel hitelt, 100ezer lesz a törlesztő és épül a házunk
2022. jan. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%

4 tagú család 1.5 millió havonta ami úgy néz ki hogy elmegy.

Ha rajtam múlna a felét el tudnánk tenni megtakarításba sőt többet is, de nem így van

2022. jan. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Nettó 500k-ból kényelmesen meg tudnék élni (most ennyit keresek), ha nem lenne napirenden az ingatlancsere
2022. jan. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!