Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Első kickbox edzésen tényleg...

Első kickbox edzésen tényleg verekedni kell a többi taggal?

Figyelt kérdés
vagy összevernek valami ilyesmit hallotam
2010. szept. 12. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
marhaság. ne nézz annyi verekedős amcsi filmet...
2010. szept. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen először összevernek majd kerékbe törnek, majd felnégyelnek és ezekután karóba húznak, de az egész előtt miközben a zuhanyzóban lehajolsz a szappanért a legnagyobb benga állat megtosz. de viccen kívl van benne valami benne. példa: első búvár leckék előtt, úgy baráti társaságban meg kell fognod a békatalpad meríteni egy kis tengervizet és kiinni. másik: paintballos beavatásnál már csomószor voltam az új gyereket odaállítjuk a fához és 7-8 méterről mindenki meglövi a hátát 3X. érted a logikát? búvárkodásnál lábad nem tudod eltörni vagy ilyenek max nyelsz egy kis vizet, ezért az elsőnél iszol belőle, paintball már egy kicsit durvább ott általában csak annyi van hogy eltalálnak, ezért mindenki meglő téged, akkor így már belegondolvaa kickbox elég durva, úgyhogy ott azzal avatnak be, amik fognak történni veled. mindig a körülményekhez mérten megy a beavatás. de ezért szeretem ezt az oldalt, mert te megkérdezted és én elkezdek válaszolni, és csak úgy jön belőlem és közbe én is rájövök olyan dolgokra, amiken még nem gonodoltam, és így te is meg én is okosaabb lettem. Köszönyjük Gyakorikérdések.hu .

ja amúgy sajnállak, most hogy így erre rájöttem, meg ahogy te elolvastad, mert végig olvasod és ezért a hosszú szövegért, amit sokáig tartott leírni, küldöd a zöld kezet. sajnállak. de okos vagyok, azta kuvva

2010. szept. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja ja csak kickboxolni nem feltétlenül baráti társaságba megy, hanem oda ahol edző is van. És az nem hiszem, hogy jót mulat azon, ahogy mindenki jól megöklözi az új tanítványát. gondolj bele: ha hagyja, és te elmondod valakinek csak idő kérdése hogy ő szedhesse onnan a sátorfáját, mert egy újonca se lesz.
2010. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Édes drága gyermekeim.=) A kick-box a KÜZDELEMRŐL szól.Tudjátok mi az a KÜZDELEM?Hát a verekedéstől iszonyat messze áll.Edzéseken pedig nem minden esetben van küzdelem.Aki nem akar,az nem küzd.Ennyi. Csak ilyenek vannak hogy: Egymással szembe áll 2 ember.Az egyik a feje elé teszi a két kezét,a másik pedig nem teljes erejével,de megüti a kesztyűjét,aztán pl rúg egy mavasit combra,azt is csak lazábban.Aztán csere.(ez egy egyszerű gyakorlat).Eléggé fárasztó,de én nagyon szeretem. =) Végül is ha nem lenne fárasztó,az azt jelentené hogy nem erősít semmit meg semmi...


A kick-box csupán az ÖNVÉDELEMRŐL szól,csak az emberek úgy állítják be mint ha ez lenne a verekedős sport és szétvernék egymás képét,pedig ez nagyon nem így van.Ez egy tiszta sport,csak mindenki mocskosnak állítja be.

Aki szeretne küzdeni ringben azt felkészítik rá aztán elmennek egy versenyre,de aki nem szeretne az nem megy.Ennyi.


Nem kéne itt arról p.ofázni hogy ez egy verekedős sport miközben fogalmatok sincs az egész sport lényegéről.Chh...(N)

2010. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Kérdésedre a válaszom:Soha nem kell verekedned a kick-boxban,már elmagyaráztam miért.=) Küzdened sem kell.Első edzésen csak megtanítják neked hogyan kell rúgni,ütni stb. ;) Nem kell félni,aki azt mondja hogy edzésen szétverik egymás fejét,annak vagy fogalma sincs erről a sportról,vagy csak nagy a szája és azzal menőzik hogy "szétverte" a másikat,vagy esetleg csak sz@r az edző és rosszra tanítja őket. :)
2010. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akinek meg kedve lenne ellenkezni,hát az én családom évtizedek óta boxol és kick-boxol,édesapám edző,én meg honlapot is vezetek a kick-box-ról és a csapatunkról,úgy hogy ajánlom hogy psszt legyen. ;)
2010. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
13:42 MEG ADOD HONLAPOD CÍMÉT PLS
2010. szept. 12. 22:28
 8/8 anonim ***** válasza:
2010. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!