Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? Depresszió...

Mit kellene tennem? Depressziós vagyok? Nem tudom mi legyen az életemmel.

Figyelt kérdés
Most járom az utolsó évemet az egyetemen. Miután megint jött a kovid és online oktatásra tértünk át olyan, mintha elvesztettem volna önmagam. Annyira motivált voltam, aztán itthon szép lassan elfogyott minden motivációm. A diplomamunkám sehogy sem áll mert elkap a szorongás tőle, mondjuk magától az egész iskolától. Nincs motivációm semmire, nem érrdekel igazán sem. Úgy voltam még online okt. előtt, hogy nem vállalok munkát, hogy nyugodtan be tudjam fejezni a tanulmányaimat, most meg azt sem tudom már, hogy ezzel szeretnék-e foglalkozni a jövőben. Közben félek, hogy mindenkinek csalódást okozok. Nem tudom mit tegyek. Keressek egy orvost? Nem látom a fényt az alagút végén.
2022. febr. 28. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Költözz egy tanyára és élj szabadon, gondtalanul, parancsolók és elvárások nélkül! Ott meg tudsz élni egyszerűen és igaz módon. https://www.youtube.com/watch?v=nKRMUdI926A
2022. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az utolsó évben én is ezt éreztem, pedig akkor még abszurd ötlet volt, hogy egyszer esetleg jön egy pandémia.

Annyira ideges voltam a szakdoga miatt, 3 fogam lyukadt ki egy hét alatt.

Végeztem, csak hogy anyám ne csalódjon.

Aztán munkába álltam, és egy évig minden nap arra gondoltam, hogy milyen jó, hogy vége, és hogy mennyivel könnyebb dolgozni mint főiskolára járni.

Aki azt állítja, hogy a munka világában minden nap vizsga, hazudik.

Tarts ki, ess túl rajta, büszke leszel magadra, jó lesz!

2022. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!