Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki volt Michael Jackson?

Ki volt Michael Jackson?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják hogy: Michael így meg úgy de ki volt ő? Valami focista vagy színész?
2010. szept. 12. 14:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
6%
Egy rohadt ronda pedofil popsztár.Tavaly halt meg.olvas utána a googleban.
2010. szept. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
86%

lehet, hogy nem volt bombázó, de erről legkevésbé sem ő tehet!!!

2, nem volt pedofil.

a zenéje nagyon jó!!!

2010. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
8%
ja nem ő tehet róla, mert véletlen fehérítették ki a gec.be
2010. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
86%
Nem volt ronda, sem pedofil és nagyon tehetséges volt. AMúgy szerintem kamu, nincs olyan ember, ki nem ismerné Michael Jackson nevét.
2010. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
68%
Képzeld el, hogy sokan nem tudják ki volt Michael Jackson. A fiatalabb korosztály vagy épp a nagyon öreg emberek. Esetleg a kis falusi paraszt bácsi, akinek se tv-je, se rádiója, vagy a sok bennszülött, elszigetelten élő emberek. Ettől függetlenül még lehet kamu a kérdés. Amúgy a kérdés feltevőjének ajánlom figyelmébe a Google-t.
2010. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
21%

TÉNYLEG SZÉP EMBER VOLT:


[link]


[link]


AKKOR MILYEN A RONDA NÁLATOK?

2010. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
89%
Na és, akkor mi van ha ronda volt? Erre izgulsz, hogy ezt bizonygatod, vagy mi van?? Attól még tehetséges volt, és jó zenéket csinált.
2010. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
87%

15:36 Figyelj, lehet, h ő külsőleg nem volt egy álom pasi, de a szépség nem csak a külsőre vonatkozik!

Nekem akár mint is mondhatsz, én szeretem a zenéjét, és azt is, amit tett az emnberekért.


De téged őszintén sajnállak, mert egy keserű ember vagy, aki másokra irigykedik. Remélem sosem lesz olyan emebr aki téged szeretne, megérdemelnéd.


Jah és hogy miylen nálam egy ronda ember? Olyan mint te. Fogadjunk külsőre os az vagy, mert ha nem lennél, akkor nem lennél ilyen irigy, de ha vmi véletlen fojtán nem lennél randa, akkor is belül az vagy. Ez olyan mint, mikor egy szép alma belülről kukacos. Na te ilyen vagy. Ja meg PARASZT is. ENnyit rólad, kis senki.

2010. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
2010. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
87%

Egy nagyon nagyon jó énekes!:)

viszont szerintem is kamu a kérdés, mert a tizenévesektől az öregekig szerintem mindenki tudja ki ő... bár lehet hogy te vagy a kivétel :D

2010. szept. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!