Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki volt Michael Jackson?

Ki volt Michael Jackson?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják hogy: Michael így meg úgy de ki volt ő? Valami focista vagy színész?
2010. szept. 12. 14:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
Fejére esett a díszlet?
2011. ápr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim válasza:
78%
Szerinetm igenis jo nezett ki es jo lelke volt! :) ES NEM VOLT PEDOFIL!!!
2011. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
17%
Egy köcsög volt. A zenéje se volt valami nagy szám. Én amúgy 11 éves voltam mikor meghalt. Addig nem tudtam ki ő. Kb. akkor tudtam meg mert midenki Jackozott.
2011. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
80%

Elég szomorú hogy egy 11éves nem tudja hogy ki Michael Jackson.Sajnos sok buta ember van mint te utolsó válaszoló akit benyelt a média. Amit a média mond azt te /ti elhiszitek és ez nagyon SZÁNALMAS! :)

MICHAEL JACKSON NAGYON NAGY ember :(volt): és még évszázadokig fenn fog maradni a neve!!!!

R.I.P Michael

2011. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
15%
175 centi volt. Az nem valami nagy. Amúgy meg nincs is TV-m hogy nyelt volna be a média? Tizenvalahányévesen biztos:D. Pont hogy azért nem tudom ki az mert nem tudom értékelni az ilyen lötyi popzenét és ezért nem is foglalkoztam ilyen alakokkal. Amúgy voltak ezerszer jobb énekes nála. Tánca se volt nagy szám. A zenéje így öszesen meg említásre se méltó. És mivel TV-m sincs ezért se halottam róla.
2011. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
100%
utolsó te egy f*sz vagy :)
2011. jún. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
21:01-es szerintem vmi értelmi fogyatékos
2011. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj ha neked a tánca nem nagy szám akkor szerintem de jobban tudsz táncolni meg énekelni ;) Úgy táncolt mint James Brown, ő is nagy legenda. Szerinted ki táncol jól? Béci, vagy SP? :D Mert most írtad 11 voltál mikor "meghalt", akkor most vagy kb. 13... Hát igen, ez az a kor, amikor az emberek még nem tudják értékelni a jó dolgokat, és csak a divat után mennek. Majd megváltozik a véleményed ha NAGYOBB leszel. :)
2011. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
Nem azért, de mostanában nagyon divatos sztárolni Michael Jacksont. Mielőtt meghalt, teljesen el volt felejtve. Úgyhogy nem érzem teljesen jogosnak a lecseszést, hogy ki is megy a divat után. És én nem azt mondom, hogy nem csinált jó zenét.
2011. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
Igen egy ehhez hasonló kérdést fel is tettem hogy miért sztárolják most Jacksont... Az előtt mielőtt meghalt ő volt a kedvencem meg most is!!! Nekem 2 előadó létezik ezen a földön Michael Jackson és Kozso (Ámokfutók) meg ami mostanában nagyon tetszik az az LMFAO - Party Rock Anthem!!! De akkor is Jackson és KoZso a király!!
2011. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!