Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki volt Michael Jackson?

Ki volt Michael Jackson?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják hogy: Michael így meg úgy de ki volt ő? Valami focista vagy színész?
2010. szept. 12. 14:51
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
0%
Az értelmi fogyatékos vagyok aki tud írni és utálja az összes hulladék popzenét Bécit meg SP-t főleg. Aműgy Guns N' Roses, Scorpions, Metallica, Iron Maiden, Queen, Nightwish, Rammstein, Kiss, Linkin Park és Hammerfall a kedvenceim. Amúgy ahogy előttem szólók mondják most őt lett divat sztárolni. Most tehetek róla hogy átlagosnak tekintem a zenéjét? Amúgy meg fiú vagyok mert úgy látom lánynak hisztek. A táncát meg nem hozzám egy átlagos emberhez kell nézni aki még csak 13 éves hanem arra kell amennyire nagynak tekintették és annyira nem volt jó. És a hangja se volt valami nagy szám. Most azért Axl Rosenak, Robert Plantnak és Freddie Mercurynak mennyivel jobb volt már. Sokkal nagyobb volumenű számokban (lásd: Paradise City, November Rain, Bohemian Rhapsody, Straiway to heaven, The Show Must Go On). Nem értem mit pumpáljátok magatokat. Emberként se volt százas. Most pont ti akartok a divat szerint tömeggyártámányú embereket csinálni akik csak a nagy Michael Jacksonnak élnek. Nekem ez a véleményem és kész. Inkább nézetek magatokba itt is lef*szoztok egy gyereket. Szánalmas.
2011. jún. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a szánalmas.

Attól, hogy te nem ismered el (mert nyilván rocker vagy, ami nem baj), attól még ő a pop királya volt és a te 13 éveddel nem tudhatod, hogy ő egy ikon volt, és mit tett le az asztalra.Én se szidom azt, amit nem szeretek, de elismerem a tehetséget, márpedig aki azt mondja Jacksonról, hogy tehetségtelen, az nem ért a zenéhez.Ennyi.

2011. jún. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
0%
Hát lehetséges hogy igazad van. Mert mondom nem nagyon ismertem előtte mielőtt meghalt most ismertem meg és csak úgy hogy hallottam egy 5-6 számot párszor és nem voltak szerintem valami nagy durranások.
2011. jún. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
100%

Attól,hogy neked nem tetszik attól még nem tehetségtelen te **** (Én 13 évesen lettem Jackson rajongó halála előtt!) Nem szeretem Freddy-t. De nem mondom ,hogy nincs hangja mert van hisz csomó rajongója van ((Te lehet hogy a rockot szereted mert ha nem azt szeretnéd az osztálytársaid kiközösítenének vagy mások és ezért inkább megjátszod magad [mert van ilyen] én akkor pont lesz*rtam,hogy az osztálytársaim, bárki is kit gondol Michaelről , én tudtam,hogy nem pedofil, nem meleg,nem esett le az orra ,nem fehérítette ki magát, ÉN tudtam,hogy egy nagyon jó ember...)) Lényeg ,hogy szubjektív dologról veszekedni fölösleges.

15/F

2011. jún. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
100%
58% na jah, attól, h nem tetszik azért nem kéne le@szorozni. Én is utálom pl. a rockzenét, mert szerintem semmi értelme ennek az üvöltésnek, meg fekete cuccokban való járkálásnak... de gondolom nem tudsz angolul, mert MJ számait érteni kell, és akkor rájösz, hogy mit érzett, mennyit bántották az emberek csak azért, mert beteg volt stb
2011. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
100%

58%-os.

Hallgasd meg ezt a zenét és utána mondd, hogy tehetségtelen:

http://www.youtube.com/watch?v=XAi3VTSdTxU

2011. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tetszik ez az Earth Song de most hallottam először. Hát nem tehetségtelen. Az a baj szerintem hogy kb. nem hallotam róla utána hallotam hogy meghalt akkor ilyen felkapott lett megint gondolom és akkor azt hittem hasonló csak divatember mint pl. Justin Bieber csak öregebbe és kicsit más a zenéje. Csak a Billie Jean-t meg a Thriller halottam azt is 1x-2x és nem nagyon éreztem hogy tehetséges lenne annyira azokba a számokba és ő rá is azt mondtam hogy csak divatember. De hogy így utánakerestem mennyi díjat nyert és azért ehhez az Earth Song-hoz mivel drámaibb is azért több tehetség kell mint a Thriller-hez. De azért se tetszik a zenéje és szerintem nem a legjobb énekes a világon de a nem rossz. Már így győzködtetek elgondolkoztam.
2011. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
Amúgy nem játszom meg magam. Most is Three Days Grace-t hallgatok.
2011. jún. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:
érdekes... Néha kicsit eltértek a tárgytól, nemgondoljátok?
2011. jún. 27. 01:10
 60/66 anonim ***** válasza:
71%
Mi az hogy nem a legtehetségesebb!!! Ő A LEGJOBB!!! A NEVÉT MÉG GONDOLOM NEM HALLOTTAD??? MICHAEL JACKSON THE KING OF POP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!