Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki volt Michael Jackson?

Ki volt Michael Jackson?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják hogy: Michael így meg úgy de ki volt ő? Valami focista vagy színész?
2010. szept. 12. 14:51
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
27%
Michael Joseph Jackson (1958. augusztus 29. – 2009. június 25.) amerikai énekes, táncos és üzletember. Csinált a családjának egy kis pénzt azzal, hogy meghalt. Elég szánalmasnak tartom, hogy miután meghalt megint ennyire sztárolja mindenki, főleg, hogy az utóbbi majdnem 10 évben nem volt sehol.
2010. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:
Jól elbeszélgettek...
2010. nov. 3. 21:56
 33/66 anonim ***** válasza:
100%
mekkora port kavar ez a kérdés :D egyébként szerintem jó énekes volt és a többi nem számít mert egyáltalán nem biztos, hogy ő olyan volt amilyennek lehozzák őt a lapok...
2010. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
100%
jézusom. bocs,de te szerintem hülye vagy,ha nem tudod,hogy ki ő..alapban amikor már meghalt teli volt vele a TV,a rádió stb....mikor születtél te? -.- 2010-ben? -.- egy normális embernek ezt alap dolog tudni. am egy énekes volt..és ilyen kérdést tök fölösleges fel tenni. írd be a googleba,te nagy ész :)
2010. nov. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
Jól szórokozhatsz, kedves kérdező...
2010. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:
Aha... mondjuk kb. 5 hónappal ezelőtt még nem tudtam hogy kicsoda Ő. Azt hittem hogy valami színész vagy focista... De most már tudom hogy egy űrhajós volt..........
2010. nov. 4. 10:57
 37/66 anonim ***** válasza:

ma 09:12-nek


Meg vagy meseíró!XD

Gyere írjuk tovább a dalt "Írjunk egy mesét? én kezdem :" kérdéshez!D

2010. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
Oksa! XD
2010. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:

Én nem olvastam el a válaszokat végig, mert nagyon sok van, csak azt szeretném hozzáfűzni, hogy azért ahhoz már elég híresnek kell lenni, h vki csak felteszi azta kérdést, h ki vagy, és kilóméteres vita indul, a kérdező meg nem kap konkrét választ. (Azért kapott, de arányaiban keveset.)

Semmi bajom Jacksonnal, mielőtt leszóltok.

2011. márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:

nem ő tehet róla hogy ilyen lett mert a fejére esett a díszlet és utána csak plasztikával tudták helyrehozni az arcát amit nagyon sokszor kellett elvégezni...plusz nem tehet róla hogy fehér lett mert beteg volt...vitiligo betegsége volt ami miatt kifehéredett a bőre, ezért járt sokáig maszkban...

[link]

itt le is van írva az alján valahol hogy híres vitiligós emberek...

2011. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!