Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a magyarországi...

Mit gondoltok a magyarországi mormon misszionáriusokról? Szerintetek szeretnének barátkozni az emberekkel vagy csak megtéríteni akarnak mindenkit?

Figyelt kérdés
2022. márc. 9. 00:28
1 2 3
 1/23 Noren1989 ***** válasza:
80%
Joseph Smith-nél àltalàban ràjuk vàgom az ajtót.
2022. márc. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozni is akarnak, van aki évekkel azután is tartja a kapcsolatot az itteni éjjel, hogy hazament.
2022. márc. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Csak a megteritesrol szol a dolog. Elso kezbol tapasztaltam... agymosott mindenki es az a feladatuk hogy minel tobb embert behalozzanak. Persze ezt tagadják. A legrosszabb az, hogy el is hiszik amit mondanak. Őket is manipulaljak.
2022. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
A mindenki alatt hány embert értesz? Első kézből tapasztaltad, hány misszionáriuson keresztül?
2022. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Több mormon családot ismertem. Az exem mormon és végig téríteni akart holott mindig azt mondta hogy ő nem erőszakos stb... elitelik azokat akik nem hisznek a vallasukban. Szerintük csak a mormonokat fogja megmenteni az isten és aki nem mormon az el fog veszni.

Ezt természetesen nem a szemembe mondták de többször tapasztaltam hogy mást mondanak és mást gondolnak.

Pl ok nem ítélkeztek hogy én alkoholt fogyasztok, de hallottam hogy ördög munkájának nevezték azt aki közülük alkoholt tárolt vagy fogyasztott ...

És csak az ő vallásuk az igaz... minden más az csalás...

2022. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Tehát:

Az általad ismert mormon családokat te ilyennek ismerted meg.


"Szerintük csak a mormonokat fogja megmenteni az isten és aki nem mormon az el fog veszni."


Ez sem pont igy van. Az exed exházastárs,vagy partner?

2022. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%
Csak partner volt. De a szabályai is érdekesek voltak... úgy ferditette a szabályokat ahogy azt tudta... ha csak a fél igazságot vallja be akkor az nem hazugság.
2022. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Akkor ilyen volt az exed. Meg azok, akiket ismertél családok. De ez változó. Mindenhol vannak jobb és rosszabb emberek, olyanok, akik jobban betartják a parancsolatokat, és olyanok, akik kevésbé.

A kérdés egyébként azt hiszem, hogy a Magyarországon missziót szolgáló misszionáriusokról szólt.

És ahogy írtam, tapasztalatom alapján barátkozni is akarnak, van aki évekkel azután is tartja a kapcsolatot az itteniekkel, hogy hazament.


És igen, ők azért gyüjtötték otthon a misszióra a pénzt, hogy eljöhessenek egy másik országba missziót szolgálni, és téríteni, vagy legalábbis megismertetni másokat a vallásukról. Ha nem akarnának téríteni, csak haverkodni, akkor azt nem missziónak, hanem üdülésnek hivják.

De van, aki misszió után visszajön "üdülni", körbejárja azokat a városokat, ahol szolgált.

De amig misszióban vannak ,szigoru szabályok szerint élnek, nem csinálhatnak mindent úgy, ahogy akarnak, úgyhogy a klasszikus logjunk valahol barátkozás nem müködik velük, vagy nem nagyon fogsz tudni velük éjjel beülni piálni valahova:D

Szóval kérdéses az is, hogy a kérdező mit ért barátkozás alatt?

2022. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Azt értem barátkozás alatt, hogy beszélgetni velük, akkor is ha másik városban laknak, mondjuk interneten keresztül. És mindenféle témáról angolul és magyarul, de semmiképp sem vallásról. És kérdeznék még valamit: Milyen szabályaik vannak? Csak négyen beszélgethetnek egy emberrel egyszerre? Miért is? Oké, hogy mindig ketten vannak, az még oké. Na de négyen? Mitől félnek? Hogy megeszi valaki őket?
2022. márc. 10. 22:11
 10/23 A kérdező kommentje:
Ó, és 8-as: Te mormon vagy? Írhatnék neked priviben?
2022. márc. 10. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!