Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha semmihez...

Mit tehetnék, ha semmihez nincs tehetségem?

Figyelt kérdés
Semmiben se vagyok jó, se zene, se művészet,se színészet. A reál tantárgyakból kb kevesebb vagyok a nullánál, a nyelvek pedig, hát, eddig azzal se volt bajom (angol) de most egyre több dolgot kezdek nem felfogni. Meg nem tudnám számolni, hány versenyen vettem részt, de sehol sem jutottam tovább... Mit tehetnék ez ellen? Lehet egyáltalán bármit?
2022. márc. 14. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj. Már az is sokat jelentene, ha rendesen leülnél minden délután, és megtanulnád az anyagot. De még többet érsz el, ha az alapoktól kezded, előveszed a korábbi évek anyagait, és elkezded megtanulni, megérteni sorban.
2022. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
tanulni kell
2022. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnátok valami tanulási tippet ajánlani? Mert a szokásos magolás nekem nem igazán vált be.:/
2022. márc. 14. 17:36
 4/10 anonim ***** válasza:
probald megerteni? talald meg a logikat, sokkal konnyebb mint magolni
2022. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jah, ha neked a magolás a szokásos, akkor ezzel meg is magyaráztad, hogy miért nem tudsz semmit.
2022. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem nekem a szokásos, hanem úgy általában a környezetemben. Mondom, nekem soha nem is használt, viszont a körülöttem lévőknek annál inkább. Ezért gondoltam, hátha.
2022. márc. 14. 20:47
 7/10 Godaime ***** válasza:
100%
Ne magolj, mindig arra törekedj, hogy megértsd amit éppen tanulsz. A magolás csak rövid távra jó, a tanulás viszont évekre, az egész életedre megmarad.
2022. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2022. márc. 14. 21:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbálj mègtöbb dolgot!
2022. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos akkár mennyire is rossz de tanulni kell, aki nem tanul később jön rá miért nem tanult. Addig tanulj még van lehetőséged.
2022. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!