Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz ha nincs tehetségem...

Gáz ha nincs tehetségem semmihez, és egy csőd vagyok mindenben amibe belekezdek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 6. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem, mehetsz gyárba vagy közmunkára dolgozni.
2018. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy így beszélsz magadról.

Önbizalom+akaraterő kell!

2018. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gáznak nem gáz, de nem jelent ez a csődszámodra semmi előnyt az életben. Biztosan van valami amiben jó vagy, csak még nem derült ki.

27 éves öcsém is egy igazi tehetségtelen, szerencsétlen ember volt gyerekként, semmihez nem volt érzéke, igazi kétbalkezes volt. Aztán elment vezetni tanulni, arra összekaparta a pénzt, és annyira hamar belejött hogy mondta neki az oktatója hogy ha abban gondolkozik hogy sofőr legyen akkor vágjon bele, szerezzen rutint és menjen el további kategóriákra tegye le a jogosítványát, aztán szerinte még oktatónak is elmehetne.

Öcsém nem akart kamionozni, de elment buszsofőrnek persze jóval később. Aztán amikor elég jól belement, elment távolsági buszokra. De mellette elment tanulni oktatónak, és jelenleg egy autós iskolánál dolgozik oktatóként, és mellette pedig kisebb fuvarokat vállal be.

Mivel gyakorlatilag csak vezeti az autót igaz hogy kimeríti őt, de azóta iszonyat jól kezdett el keresni. Persze ha menne neki az idegennyelv minimum az angol, mert az sem ment neki soha, és most sem, megy még. Akkor simán ehetne külföldre és királyként élhetne.

2018. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kétbalkezes sofőrnek születik vagy rendőrnek. (egy kamionos) :D
2018. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nyelvekhez nem értek, csak az angol megy elég jól, meg érdekel a latin is.

Rendőrnek megyek, ha nem jön semmi más.

Vezetni is szeretek, de kamionnal nem tudom rángatni a kéziféket borulás nélkül, meg kell parkolni, amihez nagyobb forgalomban hülye vagyok.

2018. jan. 6. 20:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Gáz, én is ilyen vagyok (de minek)...
2018. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csődkirály vagy, így lehetne ez is egy szolgáltatás, mint ha felbérel, akkor a konkurenciánál elhelyzkedve, azt csődbe juttatom:DDD


Próbálkozzál angolod miatt valami idegenvezetői melóval s terelheted a városban a birka turistákat;)


Rendőrnek meg minek mennél...nettó 80, majd 120-ért...s közutálatért? Lassan nagyobb szégyen, mint a bkv ellenőr szakma...vagy már nagyobb vajon?

2018. jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Ez a populáció nagy részére igaz!!
2018. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!