Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottatok már olyanról,...

Hallottatok már olyanról, hogy valaki megfulladt alvás közben,mert mondjuk a párna takarta az arcát$?

Figyelt kérdés

Én többször ébredtem fel màr arra, hogy a párnába belesüllyedt az arcom és ezért alig kaptam levegőt. Képes vagyok ilyen hülyén aludni sajnos. Igazából eddig mindig felriadtam rá, valahogy az agyam tisztában van vele hogy valami nem okés és felébredek.

Esetleg van olyan amikor az agy mégse érzékeli?



2022. márc. 17. 11:35
 1/2 Dagadozó Agy ***** válasza:
100%

Felnőtt ettől nem fullad meg, mert az a reakció, hogy gyorsul a légzés és felebred.


W év slatti gyerekeknél viszong lassul a légzés, ha feldúsul a széndioxid a kisgyerek feje körül. Pont ilyen magára húzott takaró vagy párna miatt. És ebből vannak spontán fulladások. Ezert használnak sokan légzésfigyelőt.


De felnőttnél ez nem téma.

2022. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dagadozó Agy ***** válasza:
100%
* 1 év alattit akartam írni...
2022. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!