Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
A barátommal egyre inkább veszekedünk. Egy olyanért követel bocsánatot amiért nem érzem magam hibásnak,és semmivel sem bántottam meg. Mindig arra kért,hogy mondjam meg az őszintét bármennyire is legyen durva,kerek perecen,akár káromkodva meg is mondhatom. Én szépen elmondtam a véleményemet,meglátásomat,kértem,hogy változtasson, mire ő benyomta a durcit,hogy most kérjek tőle bocsánatot. De nem értem,hogy mire. Még a vírus előtt kezdődött a párkapcsolatunk jóval. Még máig mindig vissza-vissza idézi azt amikor elmondom a véleményemet és neki nem tetszik. Gondolkodtam már,hogy szakítsak vele,de nem tudom elengedni. Az elmúlt évek után nagyon hozzám láncolta magát.
2022. márc. 17. 15:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!