Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Szent Margit Gimnázium...

Csak egy magyar kérdése:

A Szent Margit Gimnázium mennyire vallásos?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy jó lenne e nekem, mert én vallásos vagyok, de azért nem annyira, szóval nem tudom, hogy mi legyen.

2022. ápr. 3. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Másfél havonta van évfolyam mise (ezt azt jelenti, hogy egy vasárnap be kell menni a mise erejéig)

És havonta van osztálymise (valamelyik hétköznap 0. órában van)

Ezeken kívül elvileg minden nap első és utolsó órán el kell mondani egy imát, de ezt a legtöbb tanár nem tartja

A hittanoktatást se viszik túlzásba, szóval ha a havi-és másfélhavi misék nme jelentenek gondot, akkor ilyen szempontból tudom ajánlani

2022. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Időnként vannak évfolyammisék, osztálymisék, évnyitó és évzáró mise, illetve napkezdő és -záró ima (ezeket nem minden tanárnál kell elmondani). És heti 2 hittan óra van. Ez nem vészes, és szép, tiszta az épület, többségében jók a tanárok. A menza is jó :).
2022. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lányom osztályában van egy kimomdottan ateista gyerek. Ha ő kibírja, nem lehet olyan vészes. Nem ettől függ mindenesetre, hogy jól érzed-e magad.
2023. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!