Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor érkezzek koncertre?...

Mikor érkezzek koncertre? (Carson Coma)

Figyelt kérdés
Sziasztok, pontosan egy hónap múlva megyek Carson Coma koncertre Sopronba. Jó lenne első sorban állni, viszont nem tudom, hogy akkor mennyi idővel a koncert előtt kell érkeznem, mert attól félek mire ott leszek már hosszú lesz a sor és így nem is lesz esélyem az első sorra.

2022. ápr. 14. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy erős férfi kell neked,aki utat tör. :D

Egyébként azt kell megtudnod,mikor lesz kapunyitás, azelőtt egy órával talán még nem lesz ott senki. Viszont így még elég rossz lesz majd,hogy amíg nem kezdenek,ott kell szobroznod a színpad előtt,és inni vagy pisilni se mehetsz el

2022. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Leander Kills koncerten voltam utoljára, kb. fél órával előbb értünk oda, páran lézengtek csak, csak arra kellett figyelni, hogy az utánunk érkezők ne túrjanak ki minket a színpad elől.
2022. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! én március 25.én voltam a győri cc koncerten és a kapunyitás előtt már 2,5 órával ott voltunk tesómmal :D rajtunk kívül csak 2 lány volt ott ilyen korán és 1. sorban álltunk koncerten. kapunyitás előtt 1 órával már elég sokan voltak. remélem tudtam segíteni <3
2022. ápr. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenki a válaszokat! segítettetek:-)
2022. ápr. 17. 13:14
 5/5 anonim válasza:
Sziaa! Igaz majdnem egy éve lesz, hogy kiírtad azt a kérdést, de azért válaszolok. Egy éve volt a soproni cc, milyen jó is volt! Nekem második sorba sikerült csak kerülnöm, bár mentségemre szóljon az volt az első ilyen komolyabb alter koncertem amin voltam. Lehet azóta már tiszta tapasztalt vagy ebben a témában de amúgy az, hogy mennyi idővel előtte kell odamenni az minden zenekarnál más. Ahol leginkább fiatalok hallgatják ott simán másfél, két óra, de ahol becsúsznak már nagyobb korosztályúak is, ott elég 1 vagy esetleg fél órával, ha mindenképp első sort szeretnél :D
2023. márc. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!