Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektekis van facebookon olyan...

Nektekis van facebookon olyan ismerősötök akik úgymond értelmetlen dolgot írnak a profilképed alá?

Figyelt kérdés
Vagy rokon vagy néni bácsi ismerősöd (aki még nem is a korosztályod) esetleg ilyen magánéleti jellegű kommentet ír a képed alá? (amit mondjuk messenger üzenetben illene írni) Vagy olyan amivel nem tudsz mit kezdeni vagy nem tudsz mit írni rá? Mit lehet kezdeni az ilyen kommentekkel? Nekem van egy rokonom, aki a családba mindenki képe alá ír szinte, nem bírja ki hogy ne írjon. Múltkor is feltöltöttem egy új profilképet, és ahogy feltöltöttem egyből abban az ezred másodpercben írt is olyat ami gáz szerintem, kicsit olyan megalázónak éreztem, és nem tudtam rá mit reagálni. És az ilyen komment az a baj ha nem törlöm ott marad az lesz az első amit mindenki lát és olyan lejárató.. Ha meg törlöm akkor még ellenszenv sértődés van belőle a másik félben hogy miért töröltem a kommentjét főleg ha családtag rokon az illető.
2022. ápr. 17. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2022. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De Jó neked
2022. ápr. 17. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Töröld ki az ilyet. Írsz egy példát?
2022. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!