Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi okból kereshet a rendőrség?

Mi okból kereshet a rendőrség?

Figyelt kérdés
1,5 éve külföldön élek és az otthoni címemre kaptam egy levelet a rendőrségtől.Tudtommal semmi oka nincsen. Nem voltam mégcsak otthon se.
2022. ápr. 29. 06:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megkérsz valakit otthon hogy bontsa ki és olvassa el, aztán mondja el mi van benne.
2022. ápr. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem tudod az okát, akkor a veled kapcsolatban az égvilágon semmit sem ismerőktől várod el, hogy tudjuk, hogy mi van a levélben?
2022. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyílván nem azt kérdeztem mi van benne, hanem hogy mi lehet? általában mi miatt keresheti a rendőrség az embert, hogyha nem tett semmit.
2022. ápr. 29. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

kb bármi miatt


Volt, hogy betelefonáltam nekik, hogy valaki megrongált egy utcai villamos elosztószekrényt (nekiment kocsival), aztán legalább egy év eltelt, mire megkérdezték megint hogy mit is láttam.


De az is lehet, hogy 2-3 éve igazoltattak téged valahol, ahol közelben volt valami balhé és most jutott el a nyomozásuk, vagy a bírósági téma azoknál és keresnek tanúkat, hátha látott valaki valamit. (mint mikor kitesznek egy éves utcai kamerafelvételt, hogy látta-e akkor épp valaki azt, aki ott megy)


Lehet 10 éve ellopták valamidet, amit bejelentettél, aztán nem szüntették meg a "nyomozást" szokásukhoz híven valamikor, mert beesett a papír náluk a szekrény mögé és most találták meg, ezt akarják épp közölni veled.


Bármi lehet.

2022. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!