Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igazi barátság van még egyálta...

Igazi barátság van még egyáltalán? Egy barátért meddig éri meg "kűzdeni"?

Figyelt kérdés
Sosem volt sok barátom, de volt egy "igazi" legjobb barátnőm kb 9 éve ismerjük egymást , de az elmúlt hónapokban alig beszélünk , nem érdeklődik felém,egy lány akivel sosem voltunk "puszi barátok" , vele is jobba van .. felőle fel is fordulhatok , de én még mindig próbálom visszahozni a barátságunkat, mivel sztem kár lenne ezt csak úgy kidobni a kukába ... de nemtudom mivel néha már én is lemondok erről mégis úgy vagyok vele, hogy ha nem is "igazi barát" , jobb mint semmi... szerintetek próbálkozzak , vagy hadjam a fenébe az egészet ?

#barátság #Tanács? #Döntésképtelenség..
2022. máj. 9. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Létezik igazi barátság, de a Te esetedben már megszűnt ebben az értelemben.

Sosem érdemes küzdeni érte vagy várni a jószerencsét, hátha visszajön.

2022. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igaz barátság LÉTEZIK!

Ha igazán ő a legjobb barátos akkor letudtok ülni és megbeszélni a dolgot.

Ismered a kedvenc dolgait a titkait,ki ismerhetné jobban (a szülei után) rajtad kivül?

Nekem is van legjobb barátnőm és mi is 9 éve ismerjük egymást,ha voltak gondok tudtuk hogyan vegyük rá a másikat,hogy beszéljünk. Nézd 8 év után szétváltunk mert más sulit választottam eleinte mi se tartottuk a kapcsolatot és már kezdtem azt hinni ,hogy elfelejt de ekkor ráírtam és beszélgettünk ,képzeld nem felejtett el sőt inkább ő félt hogy új suliba új barátokra lelek és elfelejtem őt.


Ha igazán legjobb barátos és úgy érzed hogy nem akarod elveszíteni őt se a vele való emlékeiteket,kapcsolatotokat titkaitokat akkor IGEN megéri próbálkozni és küzdeni.Legalább azt tudd meg ,hogy ő vajon mit akar,meglátos onnatról már te magad is tudni fogod a választ.

2022. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2

Igen ismerem.. őszinték voltunk mindig egymással..

Sztem senki , néha én többet tudok róla mint a szülei .. :))

2022. máj. 9. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!