Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, kétségbe vagyok esve?

Mit tegyek, kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés
A látásom egyre romlik, a gerincferdülésem pokolian fáj és félek a bénulástól, mentálisan szorongok, félek, rengeteg stressz van az életemben, a jelenlegi helyzetek sem enyhítettek rajta. Mit tegyek? A pszichológusra 5. hónapja várok. Csak szerettem volna egy boldog életet, ahol lehet egy barátnőm, akivel igazán szeretjük egymást, tényleg, nekem nem is a szex a legfontosabb, az csak harmadlagos, én tele vagyok szeretettel, de már ezt se tudom hova rakni, ez is fojtogat. Félek, hogy tönkre fogok teljesen menni, mentálisan és fizikailag. Nyáron gyakorlat lesz, ami miatt szorongok, szociálisan egy nulla vagyok.

2022. máj. 27. 23:35
 1/3 Mamura válasza:
52%
Hány éves vagy?
2022. máj. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1972 óta van gerincferdülésem. Magas növésű férfi vagyok, tehát nem lehet csodálkozni.

Ügyelj arra, hogy mindig egyenes legyen a testtartásod, ne csak egy kézben hordjad terhet, hanem váltakoztass. Fontos a megfelelő torna, tehát a háziorvosodnak mondd el a problémádat, aki alighanem beutal reumatológushoz (vagy ortopédushoz, de inkább az előbbihez, de ez az orvod dolga nem az enyém). Ha tornagyakorlatok, amiket gyakorolni fognak veled, azoikat odahaza is becsülettel végezd. Ha nem segít (bizonyára segít), akkor menj el privát gerincterápiára. Nem olcsó, de ott csak veled foglalkoznak és nem egy csoporttal, ahol együtt tornáztatnak a karcsonttörtekkel, lábat tört emberekkel. A privát nem olcsó, de nekem sokat segített. Ha budapesti vagy, adok címet privátban, nehogy reklámnak vegye valaki.

2022. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kínai talpmasszázs - hetente 3-4 alkalommal!

Könnyű séták a természetben.

Rendszer az életedben.

Egészséges táplálkozás.

2022. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!