Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor éreznétek magatokat...

Mikor éreznétek magatokat kirekesztve egy hármas barátságból?

Figyelt kérdés
Mikor / milyen cselekedetekkel váltana ki ilyen érzést?
2022. jún. 1. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valahol mindig kirekesztő.
2022. jún. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elkezdenek kihagyni a programokból.

Amikor a másik két tag ellenkező nemű, és gyanúsan sok programjuk van nélkülem.

És még, bár ez nem kirekesztő, amikor mindkét tag már csak azért keres, hogy a másikról beszélgessen velem, akár jót, akár rosszat. Illetve, ez már a barátság felbomlásának jele, amikor folyton békebírót kell jatszanom a kettő között

2022. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Négyes barátságban voltam, de ekkor jöttem rá, hogy valami nem okés:


-Egy másik közös csoportban, ahol többen vagyunk tudtam meg, hogy az egyikük szülinapi bulit szervez magának és meg hívott mindnekit négyünk közül, csak engem nem


-Hülye ki fogásokkal jönnek, hogy miért nem tudok velük lenni, miért nem hívtak meg, miért nem gondoltak rám. Pl a szülinaposnál megírták, hogy azt hitték nem érek majd rá és azért nem szóltak.



-állandóan olyan helyekre ültek le, ahol nem is érdekelték, hogy oda férek-e én is ha mentünk valahova.


-egyszerűen nem érdeklődtek felőlem, ha pedig már magamtól írtam le a problémám hisztisnek és problémásnak tartottak


-ha közösen sétáltunk én általában a fűben baktattam, hogy én is mellettük legyek vagy mögöttük kullogtam


-nem vontak bele beszélgetésekbe, ha pedig igen az erőltetett volt és általában tovább is léptek azon amit mondtam



-nem figyeltek arra amit mondok és miközben beszéltem elkezdtek ők is mondani valamit bele vágva az én mondandómba néha úgy, hogy teljesen más témát hoztak fel nem törődve azzal hogy beszélek


-állandóan közös képeket csináltak, posztolgattak egymásról és még beszélt közös borítóképet is állítottak be facebookon amiken nem voltam rajt


Ha ilyen barátságban vagy lépj ki minél előbb. Én ezt 1.5 évig tűrtem el, mert nagyon akartam mindentől függetlenül, hogy valaki végre elfogadjon és barátkozzon velem. Lelkibeteg lettem és be láttam, hogy nem kell nekem ebben szendvednem, mert ennél még egyedül is jobb. Kiléptem és minden jobb lett, nem éreztem magam egyedül és lassan megtaláltak az igaz barátok is, akik őszinték és tényleg érdeklem őket, odafigyelnek rám, stb.

2022. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm ❤️


Én is négyes barátságban voltam. Szóval átérzem. Az én esetemben meg talán az jobb hogy a csapat 2-2 felé húzott szóval nem maradtam egyedül. De nem a mi részünkről volt ez az elhidegülés szóval nem érzem magam hibásnak.

Örülök hogy jobb lett minden.


Ritka eset az ha egy négyes, hármas barátság jól működik.


Érdekelt hogy ti hogy érzitek magatokat.

Köszönöm a válaszokat

2022. jún. 25. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!