Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tegyem ezen túl magam?

Hogy tegyem ezen túl magam?

Figyelt kérdés
Most végzek 3ad év alapszakon német nyelvet és irodalmat az egyetemen, a szakdolgozatom nagyon nagy része meg van már, de a témavezető tanárom nem foglalkozott vele eleget, nem segített és most emiatt csúszok le a határidőről és emiatt csak ősszel államvizsgázhatok. Nagyon mérges és ideges vagyok emiatt a tanárnőre meg amúgy is, mert hogy aki nyáron is államvizsgázik és netán megbukik, annak még van egy második lehetősége ősszel, de mivel én csak ősszel államvizsgázok, ezért nekem ha azt vesszük akkor csak 1 lehetőségem van (van egy harmadik is de az másik évben van és nem akarom addig halasztani mert kb. mindent el fogok addigra felejteni meg már kitudja mi lesz akkor velem, hogy alakulnak a dolgok), és nagyon félek. Minden csoporttársam szinte nyáron államvizsgázik és én nem államvizsgázhatok együtt velük, hanem majd mikor már mindenki rég az életét éli én még mindig ugyan abban a sz*ban leszek benne és én már ha azt vesszük akkor egyedül fogok államvizsgázni. Nagyon félek emiatt, én mindent megtettem, hogy minden sikerüljön és most a tanárom miatt csúszik az egész és nem tehetek semmit. Félek, ez a legrosszabb rémálmom, hogy csak ősszel vizsgázhatok le. A 3 évbe nagyon sok energiámat fektettem bele hogy minden sikerüljön, és eljutottam idáig, itt is sikerülne, ha a tanárom segített volna eleget. Mit csináljak, hogy bele tudjak törődni? Nem szeretek veszteni, én nem tudom elfogadni a vesztést, feldolgozni és nem is akarom, mert ez az egyetlen esélyem hogy egy normálisabb jövőm legyen. Nagyon kétségbe vagyok esve.
2022. jún. 12. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:

"de a témavezető tanárom nem foglalkozott vele eleget"

Időben kellett volna témát és témavezetőt váltani. De lehet valakit meg kellene kérdezni, aki látja jól az erőviszonyokat a suliban, hogy ilyenkor mit lehet tenni.

2022. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!