Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya vagyok! Hogy...

Nagyon csúnya vagyok! Hogy lehetnék szebb?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) Az lenne a kérdésem hogy lehetnék szebb? Kicsit írok a kinézetemről 180cm magas lány vagyok szőke hosszú hajam van világos barna szemem DE nagyon asszimetrikus az arcom feltűnően már több ember is mondta.Vékony derekam van elölről de nagy a hasam es semmi fenekem nincs deszka vagyok. Melleim azok viszonylag kicsik de formásak és kerekek. Egyébként 70kg vagyok. Mindig piszkáltak a kinézetem miatt meg a magasságom miatt de meg is értem undorítóan nézek ki!!! Nagyon nagyon gyűlölöm magam amikor tükörbe nézek sírni tudnék. 17 éves lány..
2022. jún. 14. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A kinézeteden túl sok dolgot nem tudsz változtatni, legfeljebb a súlyod (180 centihez a 70 kiló nem biztos, hogy sok - 65-81 kilót írnak normálisnak), öltözködésed és hajviseleted - ezek változtatása is más-más stílusú kinézetet tud adni. A többi pedig önmagad elfogadása.
2022. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján csak egy kis alakformázó fitneszre van szükséged, ehhez kaphatsz egyéni edzéstervet. A többivel nincs gond. Ha az egyik profilod előnytelen, fésüld arra a hajad, hogy részben takarja. :)
2022. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szőke vagy,tehát nem lehetsz csúnya. kizárt:) nekem minden szőke nő tetszik
2022. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Nem igazán találtam még meg a stílusom lehet ez is baj nem tudom milyen ruhák állnak jól:/ Sportoltam de abbahagytam nem szeretném részletezni miért. Gondolkoztam hogy levágatom a hajamat vállig érőre lehet jobban állna nem tudom. De igazából a kinézetemmel az arcom a legnagyobb probléma.
2022. jún. 14. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyet jegyezz meg:

Nincsen olyan ember, aki megfelel mindenkinek!


Legyen szó arcról, alkatról, stílusról, személyiségről, képességekről, karrierről... Stb.


Tizenéves vagy, a tested nyúlik és formálódik. Nekem is volt nagyon vékony időszakom.


Számtalan emberrel találkoztam, akik igazából szimplán nem találtak önmagukra s a bizonytalanságuk kihatott mindenre. Nem tudják, hogyan kezeljék a dolgokat.


Valakik 50,60,de akár 80+osan is tele vannak gátlásokkal, blokkokkal, önutálattal, ám ezen emberek zöme nem is képes nyitni más aspektusos gondolkodásra.


Ráadásul egy olyan világot élünk, ahol sok impulzus éri az agyat,ami kihat rád és sok más emberre.


Mindegy, hogy milyen külsőd lesz, mindig lesznek olyanok, akiknek nem fog tetszeni valami.


Tudod miért?

Mert mindenkinek más a szép.


Valakinek a vékonyak, szálkásak jönnek be, valakinek a normál, van akinek a pocakos, valakinek a körte alkat hatalmas fenékkel, valakiknek a homokóra alkat... Stb.


Az arcon belül is több milliónyi forma, irány, arány, bőr állapot, csontszerkezet kombináció van.


A testedért megteheted pl az otthoni yogázást, nem zavar senki, nem néz senki és feszesíti, formálja az alkatot.


Ruhatervező szakon is tanultam, ám inkább egy számomra kedves hobbi maradt, szeretem, de nem szeretek emberekhez igazódni, főleg nem stílusban.


A végleges stílusomat 23-25éves koromban alakítottam ki.


Nem kell semmit se elsietni, csak próbálgass és amelyek tetszenek, izlésesen kombináld össze.


Vannak kifejezetten olyan fazonok, amik pl rajtam úgy állnak, mintha terhes anyuka lennék, ám egy vékony alkaton csodálatos!


Pl a mell alóli szoknyás egyberuhák.

Számomra takarja azt, amit pont hogy ki kellene hangsúlyoznom, a derekamat.

Homokóra alkatra előnytelen az említett egyberuha, pedig van egy pár, amit felvennék.


Ez van.


Ám pl neked, mint vékony alkatú nőnek ez a lehetőség megadatik.


Sokan vagyunk így, előnyök-hátrányok.


Viszont mi az amit mindenki megtehet?


Vigyáz magára, ápolja és karbantartja a testét-lelkét.


Fejben érdemes elkezdeni, elfogadni a múltat és jelent, majd ebből a jelenből felfejleszteni mindazt, amit lehet.


Az intelligensebb elfogadóbb réteg nem 1-2dolog vagy/és tényező alapján ítélkezik, hanem nyitott.


Ez a nyitottság s a rendbe tett önértékelés az, ami ad egy olyan kisugárzást, ami vonzza a tekintetet.


Pl volt osztálytársam sose volt vékony, sőt nagy darab, de a szíve és a személyisége is hatalmas. Jókat nevettünk, szórakoztunk, imádnivaló a mai napig.


Vagy ott van barátnőm. Nagyon vékony, ám szép feszes alkatú, elfogadta kisebb melleit, vékony alkatát, viszont kihozta a maximumot belőle.

Utálta az orrát, pici mellét és vékonyságát, de megtalálta az előnyeit és kihasználta, mint pl a mell alól bővülő elegáns ruhákat.

Yoga, tánc a plusz napi rutinja munka mellett, aminek eredményeit látja testén, magán és ez sikerélmény megdobta önbizalmát, önelfogadását.


2 dolog miatt felesleges stresszelni, idegeskedni:

Ami ellen tudsz tenni s amelyek ellen nem.


Találj önmagadra minden téren.

+kerüld az internet lányait, nőket, mert drasztikusan befolyásol tudat alatt.

Akadályoz a fejlődésben.


Nem csak mondom, tapasztaltam.

Egy ingatag időszakomban éreztem negatív média hatásaként.


Anno nehezen fogadtam el, hogy pl nem tervezhetek akármilyen szabású ruhát magamnak, mivel előnytelen számomra. S ez csak 1 pl a sok közül.


Hízni akartam, most meg fogyni xD

Ám nem a vékony alkatomra, hanem a fél évvel ezelőtti számomra elérhetó és legszimpatikusabb eddigi alkatomra.

Majd azt tartani.


Ez az amit tudok tenni, de pl sose lesz keskeny csípőm, se bordázatom, így marad amim van, homokóra alkat.


Valakiknek fujj, valakiknek "wow"... Ez van.

Nekem a fél évvel ezelőtti én kell alkatban :)


A testformálások lassú folyamatok, türelem kell hozzá.


Arc?

Hmm... Mondok egy saját példát.

Jómagam pl szeretem a pisze orrom, de kaptam visszautasítást miatta, mivel az illeőnek a nagy mátyás féle orrok jönnek be a nőkön.

Szerinted???


Mindig lesz valaki, akinek nem tetszünk.


El kell fogadni ezt a tényt.


Arcodat is ápold, tartsd karban, igyál sok folyadékot és sportolj vagy csak tornázz, mert ezek is befolyásolják pl a ráncosodást.


Popsira, lábra nagyon jó a biciklizés, én éjjel imádok kikapcsolódás képpen bicózni.


Megdobja a popsit rendesen, exem is megjegyezte, amikor összefutottunk a városban.


Az archoz egy megfelelő frizurát találsz az is rengeteget dob az emberen.

Kísérletezz s légy türelmes. Ne depizz, ne pánikolj csak állj rá a kutakodásra, felfedezésre és élvezd!


Hajrá csajszi!


29N

2022. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sminkkel tudsz picit korrigálni, kis gyakorlás kell csak. Nekem ad némi önbizalmat
2022. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat sokat segítettek főleg az 5. válaszadó!
2022. aug. 6. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!