Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most készülök megvenni életem...

Most készülök megvenni életem első karóráját és egyszerűen nem tudok dönteni, hogy fém vagy bőrszíjjas legyen-e? Szerintetek melyik jobb? Praktikusabb? Elegánsabb?

Figyelt kérdés
2022. jún. 29. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Én okos karkötőt vagy okosórát vennék inkább, ha még nem lenne.
2022. jún. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem fémallergiám van, így inkább bőrszíjasat vennék, ha már mindenképpen ragaszkodnék a hagyományos karórához, de minek....
2022. jún. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én bőrt szeretem
2022. jún. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Amikor bőrszíjas órám volt, mindig le kellett vennem kézmosásnál, mert lassan száradt meg, így is pár évente szíjat kellett cserélni. Most fém van, de volt már műanyag is, ezekkel nincs probléma. De kétségtelen, hogy elegáns órához bőrszíj illik.
2022. jún. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. jún. 30. 09:11
 6/6 anonim ***** válasza:
A szíj cserélhető egy órán. Nekem is több van, és néha kicserélem ha valamiért a másikat hordanám szívesebben. Úgyhogy nem is kell döntened, lehet egy órához fémből és bőrből is.
2022. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!