Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni deflektort az...

Szeretnék venni deflektort az első ablakaimra. Első ránézésre nagyon praktikus. Szerintetek?

Figyelt kérdés
állitólag nagyon zúg-búg a szélben.Gyakran járok autópályán,szóval ez valóban igaz? vélemények?

2016. aug. 14. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen zúg nagyon. Ha egy hiper-szuper modern autód van, amit ha beindítasz szinte nem is hallod a motor hangját, akkor valószínűleg hallani fogod a különbséget. Egyébként nem igazán. Nekem is van, lehúzott ablaknál 130km/h óra felett vettem csak észre változást, akkor "jön meg a hangja". De ez függ attól is, hogy milyen minőségű a gyártmány, illetve, hogy hogyan van rögzítve (én sziloplaszttal ragasztottam fel).
2016. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!