Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl rajta?...

Hogyan lépjek túl rajta? Többi lent.:

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm haragszik rám, már több mint 2 hete nem beszél velem.. azt mondta hogy majd ha akar akkor beszél velem. Elegem van a várakozásból. Mégis hogy felejtsem el, hogyan lépjek túl rajta??
2022. júl. 2. 06:55
 1/4 Isti22 ***** válasza:
100%
Ennél több infó kellene. Miért haragszik rád?
2022. júl. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Kicsit bővebben?

2022. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért vesztettek össze több infó szükséges. Beszeljétek meg vagy élőben a dolgokat vagy online. Kérj tőle bocsánatot stb..
2022. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ok okozat.


2 hét nem a világ vége.


Mi váltotta, ki ezt belőle?


Jómagam, ha nem óhajtom a másikat se látni, hallani, annak jelentős oka van.


Aki pl hátba szúr vagy tizedannyit nem tesz meg értem, mint én érte - nos az ilyeneket szelektálom, mivel minden kapcsolathoz két fél kell, mindegy, hogy baráti, haveri, családi, üzleti vagy párkapcsolat.


Adok-kapok elven működik.


Tűzbe nyúlok az én köreim tagjaiért. Az évek alatt pedig lemorzsolódtak a "kívülállók".


Az emberek többsége hülyeségeken is képes besértődni, hajlamosak gyerekesen viselkedni még 30 felettiek is.


S bizony, nagyon nem mindegy, hogy valami gyerekes hülyeségen kaptatok össze vagy komolyabb dolgon.


Ám értelmes ember le tud ülni a másikkal és megbeszélik a dolgokat, felállást, majd döntenek: folytatódjon a kapcsolatuk vagy semleges zóna s byebye.

Nem húzzák egymás idejét.


Voltak, akik hónapokkal, évekkel később tudtak lejebb adni és bocsánatot kérni.


Ezek közül csak 1 valaki lett "visszavéve", a többinek finoman megmondtam, semmi baj, éljük az életünket tovább egymás társasága nélkül.

De pl ha el kell készíteni nekik valamit, nincsen baráti ár és nem vagyunk mások, mint alkotó és megrendelő/vevő.


Minden helyzet, kapcsolatforma specifikus. Nincs egyforma, maximum hasonló eset.


Mivel te esetedben vágysz a békülésre s a másik fél nem enged, valószínű valamit tettél, hogy kialakult a helyzet.

A kérdés: mit tettél és mennyire "súlyos"?


Az is lehet, hogy kisebb dolog, mert ahhoz vastag bőr kell a pofán, hogy súlyos vétek után elébe állj.

No, meg, ha tényleg te tettél valamit,egy tisztességes bocsánatkérést meg kell engedned felé.


Emberileg nem vétettem mások felé, ám alkotásban volt, hogy hibát vétettem s hasonlók, tudni kell bocsánatot kérni s őszintén elismerni a tényeket.

Erre napjainkban egyre kevesebben hajlandóak.

Megalázónak stb-nek tartják,holott szerintem inkább tiszteletreméltóbb egy olyan ember, aki elismeri hibáját.

A végkimenetel ugye más kérdés.


Pl akit visszaengedtem, ő 2 A4-es oldalnyi bocsánatkérést írt. Átbeszéltük és azóta fejlődött sok mindenben,ami az ő javát is szolgálja.


Ha viszont félreértés van (leírásodból ítélve, nem hiszem), akkor tisztázni kell a dolhokat.

Az ilyen eseteket szimpla tények és eszmecsere mellett megoldhatók.


Ha ő gyerekes apróságon rágódik, hagyd.

Az olyan kapcsolatok sokszor halottak, ahol nincs intelligencia, csak egy gyermeki lélek.

Hagyni kell.

2022. júl. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!