Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » írtok nekem egy nagyon rövid...

írtok nekem egy nagyon rövid fogalmazást? Többi lent

Figyelt kérdés
Problémám az lenne, hogy hnap írok fizika és nyelvtan dolgozatot. És most mondja barátnőm, hogy holnapra kell fogalmazás. Meglepetés ért címmel. Aki nagyon ráérős írna nekem ide 10-15 mondatot? Bevezetés, tárgyalás, befejezés. Hnap reggel lemásolnám! SEGÍTSETEK, MOST TANULNI MEGYEK! HELP!
2010. szept. 21. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Az élet tele van kisebb-nagyobb fajta csatákkal és háborúkkal. Mindenki vívja a magát.

Gyermekkorban a fejlődés: igenis állok, járok, beszélek. Kamaszkorban tanulok és szerelmet remélek,és talán egy jó irányba való haladást, talán majdanán jólfizető munkát. Sokszor nem látni túl a gondokon, megesik hogy nem is a jó utat járom, hogy gyakran másnak fájdalmat okozom.

De ha néha feladom teljesen, minden össze dőlni látszik és amikor már nem reméltem semmit, halk szavak és segítő kéz okoz nekem meglepetést.

Édesanya hajol felém noha néha mérgesen, de talpra állni mindig segít úgyanúgy mint 1 évesen.

2010. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a bevezetés lényege: hogy miről írsz: az élet(ed)ről

tárgyalás: milyennek látod

Befejezés: kire számíthatsz mindenben ki az aki elkísér

2010. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!