Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amikor meg hallottam hogy...

Amikor meg hallottam hogy rákos vagyok aszt hittem elájulok. Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

A múlt hónapban el kesztek fájni a csontjaim aszt hittem a munka véget aztán hirtelen lefogytam szédültem többször elájultam vérzett az orom elmentem kivizsgáltatni magam kiderült hogy rákos vagyok de még csak 19 töltöttem tegnap előt. Anyáék nem tudják mit tegyek mondjam el vagy ne?


Anyámékkal ritkán találkozok, anya dolgozik én is diák meló de szeptembertől suli vagy kórház nem tudom apát meg kb akkor látom ha netán tv-zik munka után. Mert általában munka után fürdik eszik alszik éjszakás.


Kórházban mikor meg kaptam az eredményeket kérdezték hogy szeretném e telefonon értesítenék a szüleimet vagy elfogom tudni mondani én aszt feleltem megoldom de még nem állok készen hullik a hajam.



Olvasgatom a google-ba a csont rákot de nem írják hogy fel lehet belőle gyógyulni. És nekem időbe felismerték a problémát azt mondta az orvos ha időben felismerték azt úgy értette meg fogok gyógyulni Debrecen be volt ez a kenézibe aszt hiszem ott jó orvosok vannak?


2022. aug. 2. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
:((( Nagyon sok erőt neked!
2022. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
elvileg az ilyen fajta rák gyógyítható, ha nem túl késő.. remélem rendben leszel..
2022. aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Mond el a szüleidnek.

Még nagyon fiatal vagy! Remélem hogy meggyógyulsz!

2022. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmondta már kedves kérdező? Hogy vagy? Remélem jól.
2022. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!