Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó "jelnek számít" ha ismerős...

Jó "jelnek számít" ha ismerős le tiltott facebookon, viszont 1 hónapra rá oldotta a tiltást? Vagy ez nem jelent semmit? (haragszikrám)

Figyelt kérdés
2022. aug. 23. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes, normális emberek megbeszélik a problémáikat. Csak a sötét, gyöpös emberek látnak bele mindenféle baromságot abba, hogy a másik direkt, vagy véletlenül rákattintott valamire facebookon.

Ha gondod van vele, akkor beszéld meg vele. Ha haragot akar tartani, akkor tartson, hagyd rá és ne foglalkozz vele. Majd ha kellesz neki, akkor majd jön úgyis nyüszítve. Ha meg nem kellesz neki, akkor feleslegesen tiprolódsz itt a dolgokon. Keress más barátokat.

2022. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lenyogodott.
2022. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem tudom eldönteni, mi a helyzet, lehet már nem érdeki, csak hitegetni akar, és közben, úgy állította be a facebookot hogyha véletlen írnék neki akkor, ne kapjon róla értesítést... Az után olfotta fel a tíltást miután egyszer véletlen összefutott velem, ő látott, én csak utólag vettem észre, (vagyis csak hátát láttam),hogy elmenntünk egymás mellett
2022. aug. 23. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az a haragszikra?
2022. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
haragszik rám, de a haragszikra sem hangzik rosszul
2022. aug. 24. 06:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Óhh, azt hittem, hogy ő a te haragszikrád, csak én nem tudom, hogy az mit jelent.
2022. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem 6os, csak elírtam.
2022. aug. 24. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!