Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha szeretek pelusba kakálni...

Ha szeretek pelusba kakálni és pisilni az azt jelenti hogy nem vagyok szobatiszta?

Figyelt kérdés

3 éves korom óta szeretem a pelenkát. Titokban nagyon sokat használtam este és mikor egyedül voltak otthon.

Persze érzem hogy kell de pelust jobban szeretem mint a WC-t.

Mostanában már minden este abba alszom.



2022. aug. 24. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti, hogy nem vagy normális. Kezeltesd magad. Habár a szivárványosok tele vannak ilyen beteg alakokkal, mint te.
2022. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a megszokott dolgokhoz tartozik. De a kérdésre nem kaptam választ mindig. Egyébként nem kezeltetem mert nekem ez jó. Semmi áron nem akarom elhagyni.
2022. aug. 24. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem szobatiszta, aki véletlenül csinál maga alá. Aki ezt direkt teszi az más tészta. A csecsemő sem azért használja a pelenkát mert szereti, csak épp ott engedi ki ahol és amikor olyanja van.
2022. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
89%
Szerintem attól is függ, hogy mennyit vagy pelenkában. Ha egész nap és csak a pelust használod és rendesen 4,5 pelenkacsere egy nap, akkor nem vagy szobatiszta. Ha csak fél napot vagy pelenkába a másik fél nap wc-zel akkor félig vagy szobatiszta. :)
2022. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!