Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha eladtok valamit meddig...

Ha eladtok valamit meddig tűrtök a vevőnek?

Figyelt kérdés

Meghirdettem termékeket. Egy kb 50 körüli nő írt is, múlt héten még pénteken mondta hogy neki kell 4 kabát egy sportcipő meg egy papucs. Tegyem már el. Úgy voltam vele, legyen. Tegnap 6 ra megbeszéltük el is jött. Komolyan mondom fél óráig próbálgatta őket. Egyesével mindent átvizsgált, bele nézett a zsebekbe, cipzárját le fel húzogatta, vagy 3x felpróbált mindent, de ilyen nagyon ráérősen.. Sétálgatott benne a ház előtt hogy milyen kényelmes. Minden jó volt rá. Elkezdett nyígni fél óra után, hogy nem tudja melyiket válassza. Kettőt adjak oda neki 1 áráért, mondtam hogy nem, ígyis áron alul árulom vadonatúj őszi kabátok. Majd végül elvitte az 1000 ft os papucsot. Az egész körülbelül 45 percig tartott. Én már olyan ideges voltam. Nem mutattam nem szóltam be neki, szó nélkül álltam. Tehát nem voltam bunkó. Itt volt vele a kb 7 éves unokája aki közben le fel szaladgált, fel is költötte a férjemet aki bent aludt mert ment 10 re dolgozni. Aztán mikor ide adta az 1000 est, kicsit rálendítettem a kaput, ami hangosra sikeredett...

Ti tűrtetek volna eddig? Mit tettetek volna a helyemben?

Arról már szót se ejtettem neki, hogy az egészet kérte biztosra mondta, a képen ugyanolyanok voltak, mint élőben. Olyan mintha direkt csinálta volna. De ez már nem az első eset, mikor 5 felsőt kért a vevő, elmentem neki vagy 10 kmre, ott már csak 2 t akart majd a végén telefonos segítséggel eldöntötte hogy neki egyik sem kell. Hibátlan, rávaló új cuccok,amik Fbn még nagyon tetszettek neki. Türelmes vagyok de ez a két eset nagyon kiakasztott. Rendesen én éreztem magamat megalázva. Nektek volt már ilyen szitu?

Most már úgy vagyok, lehet kiviszem valahova és inkább begyújtom az összes felesleges cuccot , de ilyenekkel nem szeretnék többet találkozni.


2022. szept. 1. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Velem hála ég csak egyszer fordult ilyen elő. Három sampont meghirdettem, jelzett egy nem idén barnult hölgy, hogy megvenné. Megbeszéltük hogy másnap ekkor és ekkor odamegyek az xy bolt elé, oda is mentem másnap, csak épp ő nem jelent meg. Vártam mint valami idióta, közben írtam neki Messengeren hogy haló, itt vagyok már egy ideje. Erre nagy nehezen válaszolt, hogy még takarít a munkahelyén. Mondom szuper, bevágtam a samponokat a kocsi hátuljába és hazamentem. Aztán otthon nézem az üzeneteket, és volt képe azt írni, hogy ugyan vigyem már át a samponokat a kollégájának, aztán ő elviszi neki a munkahelyére. Mondom aha, nem :D fizetni meg majd elfelejt.

Úgyhogy végül nem vette meg a samponokat :D de ez az eset lehozott az életről. Mindenesetre csak annyit tudok mondani hogy nem szabad türelmetlenkedni, amíg nem viselkedik kifejezetten pofátlanul. Ez a két ember akiről beszéltél szimplán döntésképtelen idióta. De ne add fel, vannak normális vevők is bőven! <3

2022. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Ő a vevő, szóval ameddig nincs másik érdeklődő a termékre, addig tűrnöd kell, ha azt akarod, hogy megvegye. Alkudni reális kereteken belül szoktam, szerintem 2 az 1-ért pofátlanság.
2022. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. köszi aranyos vagy jól esik! <3

Azért a te sztorid is elég durva, jó pofátlan.



Tűrök én, de ez szerintem már több a sokknál. Mindennek van egy határa. Már az elején volt egy érzésem, hogy nem fog ebből elvinni egy darabot sem. Mintha csak az időmet húzná direkt. Én jószívűen szó nélkül tartottam volna neki, ha más ír közben, akkor is.. nem tudom hogy tudnám kiszűrni az ilyen embereket..


Volt olyan eset is hogy este 10 kor írtak rám, kikeltem az ágyból, cipő belső talhosszat mérni, körbe fotózni újra a cipőket. Írta, hogy tökéletes, 2 közül nem tud dönteni, alszik rá egyet, reggel megírja melyikért jön. Közben reggel írtak az egyik cipőre, ráírtam az estire sikerült e dönteni, erre bevágja hogy mégsem kell egyik sem. Ok szíve joga azt mondani, hogy nem kell de akkor mit szórakozik, meg miért hiteget.. És mire a másiknak írtam, hogy megvan mégis, addig már keresett másikat. De ha meg közben kellett volna neki, és odaadom a reggelinek, biztos hogy valamelyik lejárató csoportban landoltam volna hogy milyen szemét eladó vagyok stb

2022. szept. 1. 16:30
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Én nem vagyok sem szeretetszolgálat, sem róbertbácsi.

Ha valakit érdekel valamelyik általam meghirdetett termék, majd méltóztat eljönni a megbeszélt időpontban. Nem teszek félre, nem érdekel hogy épp szül a kutyája vagy szervizben van az autója. Magánügy.

Azt viszont tudomásul kell venni, hogy az érdeklődés a vevő részéről nem jelent vételi ajánlatot! Eljön, megnézni, kipróbálja - nem, nem órákig! - és dönt: kell vagy nem. Ha kell, fizet, ha nem, nem.

Hogy én elvigyek bármit bárhova, az teljesen ki van zárva. Na jó, nem teljesen - ha előre kifizeti a terméket plusz a szállítást, akkor elviszem a sarki kisbolt elé, de nem vagyok én hülye, hogy kergessem a vevőt meg én könyörögjek neki, hogy kerüljön már elő.

2022. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már megtanultam az évek alatt, hogy aki kérdez, az nem vásárol. A vásárló arról ismerszik meg, hogy vásárol. Minél többet akadékoskodik, kérdez, kínlódik, annál tutibb, hogy nem fog vásárolni. Nyilván ha nagyon kell a pénz az embernek, akkor több mindent benyel, de azért legyen egy határ.
2022. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem meg az van hogy a kedves eladó cseszik válaszolni:/


Írtam neki 2 napja,hogy érdekel 2 plüssfigura (tök jó áron vannak) semmi leírást nem rakott hozzájuk,csak 1 árat.


Kérdeztem,hogy ez darabár illetve tud-e postázni? Annyit mondott,hogy igen mindnek ennyi az ára és még megvannak,és utána nem hajlandó válaszolni. Na én ettől tépem ki a hajam.



Egyébként én szerintem az érthető,hogy felpróbálja a ruhákat. De az hogy eddig,én eddig biztos nem hagytam volna. Tisztelem a türelmed kérdező! Kitartást!

2022. szept. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!