Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha rendelek valamit neten, és...

Ha rendelek valamit neten, és a posta hozza ki, akkor vissza tudom küldeni a terméket?

Figyelt kérdés
2022. szept. 7. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, feladod a postán csomagként a megadott elállási címre saját költségen. Kereskedő ÁSZF-ében le vannak írva az elállási és szállítási feltételek, van aki ezt rendezi neked és futárt küld, van akinél neked kell visszajuttatni.
2022. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az van, hogy nem leszek otthon. Azt tudom hogy be dobnak egy postai értesítőt, de én 3 honapra el utaztam. Ennek nem lesz valami költsége?
2022. szept. 7. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2 heted van elállni a vásárlástól az átvételt követően, hacsak nem határoz meg több időt az eladó (van ahol pl. 30 napot is engednek). A Posta is csak 2 hétig őrzi a küldeményt, utána megy vissza a feladónak - ha jól értem, hogy még át sem vetted, de nem is fogod tudni. Ha utánvétes fizetést választottál, akkor az a legjobb eset, hogy nem veszed át, és visszaküldi a Posta a küldeményt hivatalból (a szállítási díjra esetleg igényt tarthatnak, mert potyára megutaztatták). Ha előre fizettél, akkor elállási nyilatkozatot kell kitölteni és elküldeni nekik, és jobb megoldás híján a Posta majd visszaküldi a csomagot átvétel nélkül.
2022. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem fordulsz hozzájuk? Hátha tudnak neked egy ertelmes megoldást. Nekem ez logikusnak tűnik.
2022. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már írtam, de még nem válaszoltak, de viszont holnap megy a csomag
2022. szept. 8. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!