Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy barátnőm teljesen megválto...

Egy barátnőm teljesen megváltozott, lehet még valamit tenni?

Figyelt kérdés

Négyen voltunk lányok nagyon jó barátságban, de az egyik lány megismerkedett egy fiúval nagyjából 8-9 hónapja. Teljesen belezúgott, a fiú csak kihasználja, a lány teljesen tönkrement lelkileg, de nem érdekli, nem találkozik már velünk, mert mindig CSAK vele van. Próbáltunk rá hatni kedvesen, nem kedvesen, de semmi változás. Esetleg el kezdi mondani, hogy elege van ebből a kapcsolatból és szakít is legközelebb. De sosem teszi meg, kezdődik az egész előlről. Mintha teljesen kicserélték volna, elveszítette a józan ítélőképességét. A fiú gyakran zsarolja finoman burkoltan (pl. ha eljön velünk bulizni, akkor Ő is elmegy, és ők OLYAN bulikat szoktak csinálni)

Mit tehetnénk még?

18 éves lány


2008. dec. 22. 17:30
 1/3 anonim válasza:

Itt derül ki szerintem,hogy valaki nem is olyan jó barát!Bár az is lehet,hogy csak hibázott,vagy nagyon szerelmes,de ez akkor sem mentség,hogy hanyagoljuk a barátokat ennyi ideig.Hagyjátok,hagy jöjjön rá magától.Ha szakítani fognak,akkor jön majd rá,hogy milyen jó is lenne,ha ott lennétek!Viszont ha Ti igaz barátok vagytok,akkor átbeszélitek vele ezt a dolgot,megbocsájtotok és tiszta lappal kezdtek!Más lehetőséget én nem nagyon látok!:(

Viszont sok sikert és Kellemes Ünnepeket!:)

2008. dec. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

erre mondjak,hogy vak a szerelem..sajnos

szerintem rajon majd az igazsagra

2008. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor innentől nem fogunk próbálkozni lebeszélni. Nektek is kellemes ünnepeket!:)
2008. dec. 22. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!