Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha már nem...

Mit csináljak, ha már nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
Egész életem a küzdésről szól. Amit más simán megkap, azért én véres verejtékkel küzdök. 44 éves vagyok hamarosan. Minden körülöttem élő halad szépen előre. Ki lassabban, ki gyorsabban. Nekem meg a szívó ág jutott. 44 évesen eldicsekedhetek azzal, hogy van egy fél házam, amiből ki fog a volt férjem forgatni, mert nekem nincs pénzem ügyvédre. Van egy hülye főnököm, aki tönkre teszi a mindennapjaimat, holott a munkámat szeretem. Egyedül nevelem a kamasz fiam egy pici sötét bérlakásban és még csak esélyem sincs, hogy valamikor lesz majd egy saját házam. Semmit nem tudok felmutatni, pedig van 2 diplomám, normálisan viszonyulok az emberekhez, de mindenki csak kihasznál. Ha nem lenne a gyerekem, tuti véget vetnék ennek az egésznek, amit életnek hívnak. Csak küzdés nap nap után. Soha nincs időm egy kicsit feltöltődni. Munka, utána tanulás, a gyerekkel lenni, vacsora, másnapra ebéd főzés, beájulás az ágyba. Hétvégén meg bepótolni azt, amit nem csináltam meg. Ennyi az én szar életem. A párom messze lakik, alig találkozunk. Annyira nagyon elegem van ebből az egészből.
2022. szept. 29. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Most akkor van fél házad, vagy nincs?
2022. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Papíron. De a volt férjem terpeszkedik benne. Sem eladni nem akarja, sem normálisan kifizetni. KB 25 milliót ér, de ő úgy gondolja, hogy 10 körül. És nem lehet meggyőzni. Én nem tudom kifizetni, ő meg nem akar
2022. szept. 29. 13:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Éli világát, használja az ingatlant, nekem meg még azt is meg akarja tiltani, hogy oda menjek.
2022. szept. 29. 13:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Indíts pert!


[link]

2022. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Indíts eljárást a közöt tulajdon megszüntetésére, ez kényszerértékesítéssel jár, utána a fele pénz a tiéd, a másik fele meg az exedé.
2022. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5: szeritnem ha elindítaná az eljárást, az ex azonnal belemenne a peren kívüli egyezségbe, mert kényszerértékesítés esetén ő is rohadt rosszul járna....
2022. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Istene a pénz. Mindent megtesz azért, hogy minél több legyen, mindenkin átgázol ezért.
2022. szept. 29. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

AZ 5-ös vagyok; szerintem is, de ha nem indítja el a kérdezö az egészet, akkor marad a lakásban, a kérdezö meg csak nézelödhet!

Szóval irány a bíróság.

2022. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!