Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért van?...

Szerintetek ez miért van? Veletek is volt már?

Figyelt kérdés
Régen csináltam először gyakoris profilt és minden ok volt addig, amíg kb 1,5-2 hét múlva kaptam egy emailt, hogy leírtam egy válaszba vagy kérdésbe hogy 16 éven aluli vagyok ezért törölték a profilt. Ezen eléggé csodálkoztam, mivel 21 vagyok és nem is emlékeztem, hogy leírtam volna a koromat. Csináltam egy újat másik email címmel, és kb ugyanannyi idő múlva szintén megtörtént. Harmadszorra már leírtam egy papírra a kérdéseimet és válaszaimat, hogy le tudjam ellenőrizni, éz az újabb email után megnéztem, és semmit nem írtam a korommal kapcsolatban. Ez mist a negyedik és félek hogy nem tart sokáig. Tudjátok hogy esetleg miért van ez? Történt valakivel ilyen? Amúgy írtam a gyk.-nek erről de nem válaszoltak.

2022. okt. 6. 18:25
 1/2 anonim válasza:
Ellenőrizted, hogy valóban törlésre kerültek a profilok? Lehet hogy spam-al valaki.
2022. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ellenőriztem, próbáltam velük belépni de nem lehet. Mindegy, ez most már egy ideje jó
2022. okt. 9. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!