Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hülye fétisem van?

Hülye fétisem van?

Figyelt kérdés
Szeretem ha a lányoknak virág van a hajukban

2022. okt. 8. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Legalább nem beteg. Inkább legyen ez, minthogy arra izgulj, hogy megtaposnak, leköpnek, vagy levizelnek!
2022. okt. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A szeretet vagy tetszés nem fétis. Sokan szoktak mindenféle kedvelést, vonzalmat vagy preferenciát fétisként beállítani, de nem valószínű hogy belőled elsődlegesen annak a látványa váltana ki szexuális izgalmat hogy valakinek virág van a hajában, és nem mondjuk a klasszikus pina.

Az a baj, hogy erre nincs normális magyar szavunk, így minden "fétis" ami bárkit is érdekel és szexualitáshoz is köze van. Az hogy tetszik neked valami (fancy), még nem perverzió (kink) vagy fétis (parafília).

[link]


Felesleges beskatulyáznod magad egy jól hangzó "betegségbe", hogy ettől láttasd magad különlegesnek, egyedinek, a szokványostól eltérőnek.

2022. okt. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Engem a haslánc indít be, főleg ha nem túl izmos de aránylag lapos hasa van egy lánynak.
2022. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a legnagyobb problémád, szerintem semmi baj nincs vele.
2022. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Engem meg a női magassarkús hangos cipőkopgas izgat fel
2022. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
#5 és te úgy gondolod, hogy ez a helyes válasz a kérdése?
2022. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
+r
2022. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, hát ha szereted az ilyet hát jól van ezzel nincs gond. A fesztiválok neked ideális hely ezek szerint. Legjobb lett volna mondjuk Woodstock de hát az régen volt már xD
2022. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Még mindig jobb mint az enyém XD
2022. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Miért tied mi?
2022. dec. 27. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!