Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a barátaim azt...

Mit tegyek, ha a barátaim azt hiszik hogy nem szeretnék velük lenni?

Figyelt kérdés
Két nappal ezelőtt az egyik lánynál ottaludt mindegyik barátom, kivéve én. Mert engem nem hívott aki szervezte az ottalvást. És én nagyon is szerettem volna menni, de ha nem hív, nem fogom mondani hogy én is szeretnék menni, mert nem szeretném hogy kényszerből mondja hogy "hát oké te is jöhetsz".. És másnap pedig azt mondták, hogy sokszor azt érzik, hogy nem szeretnék menni velük oda ahova éppen mennek.. Pedig nagyon szeretnék! Nemtudom mit tehetnék, ha nem hívnak meg, nem megyek.. Mit csináljak hogy lássák hogy szeretnék velük lenni?

2022. okt. 16. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet azért nem hívnak, mert mégsem vagy olyan jó barát/társaság.

Ha meg ennyire mennyi szeretnél velük, akkor de mondjad, hogy mennél te is, mert neked is tetszik az ötlet.

2022. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

amelyik szekérre nem férsz fel, arra ne akarj felugrani.


Hagyd a francba, csak rosszabb lesz, ha ott vagy. Ettől mem dől össze a világ..


Nemsokára kiderül, hogy valaki terhes, beugorhatsz a helyére.

2022. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valami oka van h nem hivnak meg.

Ezt kene megfejtened. Miert gondoljak azt h nem akarsz menni, teged ez meg az nem erdekel.


Kicsit nezz magadba. Lehet azt latjak rajtad h nem elvezed ezeket a programokat pl latjak h untat, csak nezel ki a fejedből, nyomod a telefont, nem veszel aktivan reszt benne, vagy hangossan negatuv megjegyzeseket teszel.


Az is lehet nem veled van a baj, de gondolkozz el rajta.

2022. okt. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!