Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hova költözzek ki?

Szerintetek hova költözzek ki?

Figyelt kérdés

Kiszeretnék költözni külföldre!

Nagyon vonz egész Amerika!

Ill. még Európában Spanyolország!

Szerintetek hova költözzek ahol van élet,jók az árak,van munkalehetőség,jól fizetnek stb..?


2010. szept. 28. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ha kivándorolnék Németországba, vagy Spanyolországba mennék , de ha sikerül vízumot szerezni akkor gondolkodás nélkül irány az USA! :D
2010. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én csakis Spanyolországba mennék.És megyek is.:D

Bár ott a munkalehetőséghez beszélned is kell a nyelvet.

2010. szept. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amerikába kicsit problémás kimenni, illetve nem is a kimenetel, hanem az ottmaradás nehéz. Azt hiszem turista vízummal max 3 hónapot tölthetsz kint, utána folyamatosan hosszabítgatnod kell, lehet, hogy nem is jön össze. Oda csak akkor menj, ha van kint ismerős.

Európán belül, szerintem nyelvfüggő a dolog, gondolom angol megy, mehetsz UK-ba, Írország, a skandináv országokba is nagyon jól beszélik, és az életszínvonal is magas.

2010. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!